Home / Referanslar / Demirdöküm Coolline 48000 Btu Klima

Demirdöküm Coolline 48000 Btu Klima

Bugün Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet göstermekte olan Megrel Tekstil Limited Şirketi için 48.000 Btu soğutma 54000 Btu ısıtma kapasitesine sahip bir klima satış ve montajı yapmış bulunmaktayız. Mevcut alanda 18000 Btu salon tipi bir klima ile ısıtma ve soğutma işlemi yapılmaya çalışılmış lakin yetersiz olmasından dolayı malesef şikayetçi oldular. Bunun yerine yaptığımız inceleme ve analiz sonucunda 48’lik bir cihaz ile alanda çok iyi bir ısıtma ve soğutma elde edebileceğimizi bildirdik ve onay verilmesi ile beraber cihazın montajı işlemlerine başladık.

İlk olarak mevcut cihazın demontajı yapıldı ve sonra da yeni Demirdöküm marka 48 bin btu ikinci el salon tipi cihazımızın montajını gerçekleştirdik. Bu cihazımızda maksimum 30 derece ısıtma ve minimum 17 derece soğutma kapasitesinin mevcut olduğunu biliyoruz. Kurulum tamamlandıktan sonra firma yetkililerinin memnuniyeti yüz ifadelerinden ve teşekkürlerinden belliydi..

Siz de ikinci el salon tipi bir klima ihtiyacı duyuyorsanız hemen bize ulaşabilir ve Bursa’nın neresinde olursanız olun en kısa süre içinde nakliye ve montaj işlemlerini gerçekleştirebiliriz. Sizler de en uygun fiyatlarla ikinci el salon tipi klima satın alabilir ve montajı ile beraber çok daha iyi bir ısıtma, soğutma performansı elde ebilirsiniz. 

Demirdöküm klima arıza bakım ve onarım işlemleri konusunda takıldığınız yerler olursa ya da servis talebinde bulunmak isterseniz internet sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden Bursa Tekniker Servis firmamıza ulaşabilir ve servis kaydı bırakabilirsiniz.

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Bursa Arçelik Klima Teknik Servis

Bursa Arçelik Klima Teknik Servisimiz sizlere en uygun fiyatlarla hızlı ve ekonomik işlemler sunmayı hedef …

One comment

  1. Bursa oto kurtarma

    Bizim dükkana da böyle bir cihaz lazım yardımcı olabilir misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA