Home / Klima incelemesi / Seg 12000 Btu inverter klima

Seg 12000 Btu inverter klima

Bursa Yıldırım ilçemiz sınırlarında bugün Seg marka bir klimamızın montajını gerçekleştirdik. Bu cihazımızı Millet Mahallesinden Rasim abimize verdik. Kendisine hayırlı olsun ve iyi günlerde kullanmasını dileriz. Kısaca klima incelememizi de bu sayfada gerçekleştirelim ve daha sonra seg 12000 btu inverter klima satın alacak kişilere bir yol göstermiş olalım.

Seg markası Vestel’in alt markalarından biri olarak bilinir ve başlı başına bir markadır. Eğer sıfır cihaz almayı tercih ederseniz yetkili servisi Vestel tarafından yapılmaktadır. Sıfır ayarında temiz ikinci el Seg inverter klima satın almak isterseniz o zaman 0505 992 06 95 numaralı telefon hattıımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Bursa klima servisimiz sizlere en uygun koşullarda inverter klima satış ve montajını yaparak 1 yıl garantili bir şekilde hizmet sunar.

Seg marka inverter cihazımız ısıtma ve soğutma işlemine sahip olması ile bilinir ve motor hacmi sayesinde ortalama 30-35 metrekare bir alanda etkili sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Bursa klima servisimizin montajını yaptığı yukarıdaki Seg inverter cihaz kumandası üzerinde soğuk ayarlandığında mavi ekran ısıtma ayarlandığında ise kırmızı ekrana dönüşmektedir. Yılda bir kez düzenli bir şekilde klima bakımınızı yaptırmanız durumunda uzun yıllar rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kademeli bir şekilde ısıtma ve soğutma yaptığından dolayı motor performansı diğerlerine nazaran fiyat ve performans olarak ele alındığında güzeldir. Lakin çok daha iyi modeller olduğunu göz önünde bulundurmakta fayda var. Evap dediğimiz kısım ve fan motorunun küçü olması bir dezavantaj lakin ısıtma ve soğutma performansını göz önünde bulundurduğumuzda yaz döneminde iyi bir soğutma, kış döneminde ise iyi bir ısıtma meydana gelecektir.

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

LG Tek Faz (monofaze) Salon tip 48000 Btu Klima

LG AP-NH48GTLA0 MONOFAZE 48.000 Btu klimamız r410 gazlı bir modeldir. Bu cihazımız inverter modeller arasında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA