Home / Referanslar / Bursa Arçelik Klima Teknik Servis

Bursa Arçelik Klima Teknik Servis

Nilüfer hobi bahçesi

Bursa Arçelik Klima Teknik Servisimiz sizlere en uygun fiyatlarla hızlı ve ekonomik işlemler sunmayı hedef edinmiş bir özel servistir ve Bursa Tekniker Servis bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Bursa Nilüfer ilçesinde yer alan teknik servis ekiplerimiz sizlere başta 6 merkez ilçe olmak üzere şehrimizin genelinde hizmet vermektedir. Klima bakımı, klima tamiri, klima onarımı, 2. el klima alımı, 2. el klima satışı, klima montajı, klima yer değiştirme işlemleri gibi alanlarda faaliyet göstermekteyiz. Bu içeriğimizde en son Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yer alan Alaaddinbey Mahalesindeki Hobi bahçelerinde yaptığımız satış ve montajı paylaşıyoruz. Bu cihazımız 13.000 btu soğutma ve 15.000 btu ısıtma kapasitesine sahiptir. Bu cihazımızın kullanımı ile beraber yaklaşık olarak 30-35 metrekare bir alanda etkili bir şekilde ısıtma ve soğutma sağlamak mümkün olacaktır.

Neoplasma cihazlar hakkında temel bilgiler;

Arçelik marka cihazların yaklaşık olarak 6-10 yıl önceki serilerinden biri olan neoplasma serisi 22 gazlı modellerinden biri olarak görülüyor. Çok iyi bir soğutma performansına sahip olmasından dolayı Bursa genelinde halkımızın en çok tercih ettiği markalardan biri olan Arçelik markası hem yedek parça tedariği konusunda sorunsuz olması hemde son kullanıcıya doğrudan ekonomik fiyatlarla hitap edilebiliyor olmasından dolayı tercih sebebi olarak görülmektedir. Ayrıca yedek parçaların kolayca tedarik edilebiliyor olmasının yanı sıra içinde çalışmanın da ustalar açısından rahat bir yapıya sahip olması çalışan ustaya ayrı bir haz veriyor. Dolayısı ile hem kullanıcı hem de servis personeli istenen sonuca kolayca erişebiliyor.

Bursa Klima Servisi internet sitemizde sizlere şunları sunuyoruz;

1- Arıza onarım: Bize ulaşmanız durumunda en yakın mesafedeki ekip yönlendirilir ve adresinize gelindiğinde sorunlu parça ne ise tespit edilerek maliyet bildirilir ve onayınız ile beraber işlem yapılır.

2- Klima bakım: Cihazlar için sezon başında belirlenen fiyatlar doğrudan telefonda bildirilir ve onayınız ile beraber size randevu verilir. İstenen zaman diliminde ekip adresinize gelir ve klima bakımını olması gerektiği gibi yapar. Burada klima bakımının önemini gösteren bir videomuz var: https://www.youtube.com/watch?v=TRCAZTn8gSk

3- Klima montaj: Klima montaj işlemleri için arayarak randevu almanız gerekmektedir. Adresinize gelecek olan ekiplerimiz varsa mevcut malzemenizi (deforme olma durumu yoksa) kullanır. Aksi takdirde kullanılması gereken bir malzeme varsa ne kadar kullanılacağı ve ne kadar malzeme ücreti ödeyeceğinizi iş başında bildirir.

4- Klima yer değiştirme: Klimanızın bir yerden sökülmesi ve başka bir yere montajının yapılması işlemidir. Mevcut yerinde nasıl performans varsa aynı şekilde performans ile yeni yerine götürülerek montajının yapılması durumudur. Bu işlemde gaz kaçmadan motora hapsedilmekte dolayısı ile ayrıca bir gaz maliyeti ile karşılaşmıyorsunuz.

5- İkinci el klima alım ve satım: Bu işlemler biraz spot mantığı ile yürütülüyor olsa da sektörümüzün olmazsa olmazlarından biridir. Klima alan yerleri aratan müşterilerimiz doğrudan 0505 992 06 95 numaralı telefon hattı üzerinden bize ulaşabilir ve adresinize gelerek cihazınıza bir değer biçer ve satın alırız. Ya da klima satın almak isterseniz bizim dükkanımızı ziyaret edebilir ve beğendiğiniz bir modeli ayırtabilirsiniz. Size montaj için bir randevu verilir ve söz verilen zaman diliminde adrese gelinerek montaj yapılır.

Sizler de Bursa klima servisi ekiplerimize ulaşabilir ve yukarıdaki hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Alanında uzman ekiplerimiz beklentilerinizi en uygun koşullarda karşılayabilmek adına size hizmet sunar.

Bursa’da Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Gürsu, Mudanya, Gemlik, Karacabey, Kestel, İnegöl, Yenişehir ilçeleri başta olmak üzere talep gelmesi durumunda tüm ilçelere servis hizmetimiz vardır.

Burada da son montajımıza ait görselleri paylaşıyoruz;

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Bursa klima arıza onarım servisi

Solda gördüğünüz görsel Mine Balcı Sigorta Acentesidir. Bugün Mine Hanım’ın talebi üzerine adrese gittik klimasını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA