Home / 2. El Klima / Salon Tip 48000 Btu Klima Montajı

Salon Tip 48000 Btu Klima Montajı

Klima günümüzde pek çok insan için olmaz ise olmazlar arasında yerini çoktan almış olsa da şimdiye dek büyük işletmelerin ve fabrikaların göz bebeğiydi. Lakin maalesef büyük mekanları ısıtmak ve soğutmak sanıldığı kadar kolay olmuyor. Bundan dolayı da en uygun seçenek salon tipi 48000 btu soğutma ve 54-60 bin btu değer aralığında ısıtması olan özellikle 410 gaz ve yeni nesil 32 gazlı modeller tercih sebebi olarak karşımıza çıkıyor.

Klima satın almak isteyen müşterilerimiz tarafından tercih edilmekte olan şirketimiz sizlere sıfır ve ikinci el klima seçenekleri arasında alternatifler sunar ve beğendiğiniz modeli adresinize getirerek montajını yaparak çalışır vaziyette teslim eder. Bugün birçok firma tarafından tercih ediliyor olmamızdaki en önemli sebeplerden biri hiç şüphesiz uygun fiyatlara cihaz tedarik ederek bakımlarını yapıp uygun fiyatlara sizlere sunuyor olmamızdan kaynaklıdır. Salon tipi cihazlarda ortalama olarak bugün en ekonomik ürünün sıfırı 10-12 Bin TL civarında iken biz bunu ortalama yarı fiyatına ve bu civarda sizlere ikinci el seçenekleriyle sunabiliyoruz.

Satın aldığınız salon tip cihazlarda 48000 Btu klima montajı hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Bursa Klima servisimiz kullanmak istemediğiniz ya da yenilemek istediğiniz ikinci el cihazlarınızı adresinize gelerek değerinde alır. Satın almak istediğiniz cihazlar için de sizlere makul fiyatlar ölçüsünde alternatif seçenekler sunar.

Burada son çalışmalarımızdan biri olan Arçelik marka 48000 btu soğutma 54000 btu ısıtma özelliği olan bir klimanın satışı ve montajını görüyorsunuz. 2 gün önce yapılan anlaşma ile müşterimiz dış ünitenin konulacağı kısma bir beton uygulaması yaptırdı ve biz de giderek cihazın montajını en uygun koşullarda gerçekleştirerek teslim ettik.

Cihazın temel özelliklerine baktığımızda 410 gazlı yeni nesil bir cihaz olması bir avantaj iken on off sınıfında olması ya da inverter olmaması bir dezavantaj olarak görülebilir. Lakin müşterimiz için sunduğumuz bu cihaz yazın iyi bir serinletme kışın ise iyi bir ısıtma kapasitesine sahip olmasından dolayı beklentileri karşılayacak düzeydedir.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Regal 2. El 12000 Btu İnverter Klima

Bursa klima servisimiz sizlere ikinci el klima alanında, klima arıza onarımı, klima montajı ve klima …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Browse Around THESE Guys
Call Now ButtonServisi ARA