Home / 2. El Klima / Regal 2. El 12000 Btu İnverter Klima

Regal 2. El 12000 Btu İnverter Klima

Bursa klima servisimiz sizlere ikinci el klima alanında, klima arıza onarımı, klima montajı ve klima bakımı gibi çeşitli alanlarda hizmet sunar. Bursa klima servisimize ulaşarak klima malzeme tedariği alanında da hizmet alabilirsiniz. Bursa klima teknik servis ekiplerimiz tarafından sizlere sunulmakta olan hizmetlerimiz daima uzman personel tarafından yapılır ve kesin sonuç ile çözüm elde etmeniz sağlanır.

Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan şirketimiz şehrimizin genelinde aktif olarak teknik servis hizmetleri sunmaktadır. İkinci el klima alım satım alanında epey önde gelen kuruluşlardan biri olan teknik servisimiz şehirmizin genelinde stok tutan sayılı kuruluşlar arasında yer alır. Şehrin ikinci el klima trafiğinin yönetimi elimizde demek çok yanlış olmayacaktır.

Bu klima modelimiz ile ilgili genel tanımları şöyle yapabiliriz. Marka Regal model ise Rac 4012 inverter+ olarak bilinmektedir. Bu modelimizin 12000 btu değerinde ısıtma ve soğutma kapasitesi mevcuttur. Bu cihaz ile beraber ortalama 30 m2 alanda iyi bir ısıtma ve soğutma elde etmek mümkün olacaktır. Bu ürünümüz 2016 yılında üretilmiştir. Sizlere sunulan bu cihazımız bireysel müşterimiz tarafından düzenli bir şekilde bakımları yapılarak kullanılmıştır. Bu ürünümüz yeni nesil inverter cihazlar arasında yerini almakta ve yeni nesil r410 gaz ile soğutma ve ısıtma işlemi yapmaya olanak sağlamaktadır.

Yukarıda yer alan bilgileri bu etiket üzerinden de inceleyerek konuya daha iyi bir şekilde hakim olabilirsiniz. Gerekli bakım ve onarım işlemleri tarafımızca yapılmış olan bu cihazımız için siz de hemen iletişime geçebilir ve satın alma ya da montaj talebinizi iletebilirsiniz.

Satın almak istediğiniz bu cihazımız henüz satılmamış ve size kısmetse aynı gün içinde montajını yaparız. Hemen iletişime geçerek satın alma talebinizi bize iletebilirsiniz.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

2. El Klima toplamaya başladık

1 Aralık 2021 itibariyle yaz sezonumuza hazırlıklar için klima toplamaya başlamış bulunmaktayız. Satmak istediğiniz ikinci …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servisi ARA