Home / 2. El Klima / 24000 Btu Arçelik Neoplasma Split Klima

24000 Btu Arçelik Neoplasma Split Klima

Bugün pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan Arçelik markası özellikle Bursa’da hem geniş servis ağına sahip olması hem de ekonomik fiyatlarla parça tedariği sağlanabiliyor olması sebebi ile benim gözümde epey iyi bir yere sahiptir. Biz de ikinci el klimalarda özellikle temiz olması ve kusursuz olmasına bakarız. Yukarıda görsellerde gördüğünüz cihaz Arçelik marka 25000 btu soğutma, 28000 btu ısıtma kapasitesine sahip bir cihazdır. Bu cihazın kurulumu ücretsiz olarak firmamız tarafından gerçekleştirilecektir. Bursa’nın neresinde olursanız olun hemen iletişime geçerek bu cihazı satın alabilirsiniz.

Isıtma kapasitesi 28000 btu olan bu cihazımız ile yaklaşık 70 metre kare bir alanda iyi bir ısıtma sağlarsınız ve soğutma kapasitesi 25000 btu olan bu arçelik marka klimamız ile beraber iyi bir soğutma yakalarsınız.

Bursa klima servisimize ulaşmak için 0505 992 06 95 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

 

Klimamızın montajı Kapaya tarafında yeni açılan 4K Petshop mağazasına gerçekleştirildi. Müşterimize hayırlı olsun diyor, iyi günlerde kullanmasını diliyoruz.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Regal 2. El 12000 Btu İnverter Klima

Bursa klima servisimiz sizlere ikinci el klima alanında, klima arıza onarımı, klima montajı ve klima …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonServisi ARA