Home / Nilüfer Klima Servisi

Nilüfer Klima Servisi

Bursa Nilüfer Klima Servisi

Bursa Nilüfer Haritası
Bursa Nilüfer ilçesine ait siyasi harita

Klima servisi ve bakım hizmeti sunan firmamız bu alanda Bursa ilinin en iddialı klima teknik servislerinden biridir. Nilüfer’de yaşıyor ve güvenilir klima servisi arıyorsanız, bu bölgenin en iyi işletmelerinden biri olarak sizlere klima bakım ve onarım hizmetlerinde sunduğumuz üst düzey hizmetlerden siz de yararlanabilirsiniz. Klima bakımını düzenli olarak yaptırmanız gerekiyor.

Kendi imkanlarınız ile yapabileceğiniz filtre temizlemenin mümkün olduğunu biliyor musunuz? Oysa ki birçok evde bu bile yapılmıyor ve adrese gittiğimizde maalesef kötü bir tablo ile karşılaşıyoruz. Fakat bireysel olarak düzenli bir şekilde filtre temizliğine özen gösteren müşterilerimiz çok daha temiz bir nefes alabiliyor. Size sunduğumuz hizmetler arasında profesyonel solventli temizleme bakım hizmetlerinden de yararlanmanız gerekmektedir.

Nilüfer klima servisi olarak sunduğumuz hizmetlerden yararlanarak siz de klimalarınızın daha performanslı şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Klimalarınızın performansı düşüyorsa bakım konusunda profesyonel destek alma zamanı gelmiş demektir. Bursa’da kurumsal hizmet sunan şirketimizin servis hizmetlerimizden yararlanmalısınız. Klimalarınızın ihtiyacı olan bakımı uzman çalışanlarımıza bırakmalısınız.

Bursa Nilüfer Klima Servisi
Bursa Nilüfer de klima bakım, klima onarım, klima yer değiştirme, 2. el klima alım satım gibi işlemler için bize ulaşabilirsiniz.

Klima Bakımı Hangi Aralıklarla Yapılmalı?

Günümüzde birçok yaşam alanında görmeye alıştığımız klimaların düzenli aralıklarla bakımlarının yapılması son derece önemlidir. Firmamız tarafından gerçekleştirilen bakım hizmetlerinde beklentinizin üzerinde hizmet alarak yararlanabilirsiniz. Güvenilir ve güler yüzlü çalışanlarımız ile Nilüfer klima servisi olarak kısa sürede adresinize geliyor gerekli bakım ve onarımları yaparak klimanızı ilk günkü performansta kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Fakat klima bakımını yaptırma konusunda maalesef ertelemeyi tercih eden müşterimiz çok fazla. Bu önemli bir husus ve düzenli bir şekilde bakım yaptırılmasında kesinlikle iyi sonuçlar alacaksınız.

Bursa Klima Servisi
Hemen iletişime geçmek isterseniz mobil cihazlardan görsele tıklayarak doğrudan arama yapabilirsiniz.

Bunlara dikkat etmelisiniz;

Klima bakımı en az senede iki kez mutlaka uzman servis hizmeti sunan firmalara yaptırılması gerekir. Yapılacak bakım hizmetlerinde birçok ayrıntıya bakılıyor. Ayrıca bu bakım hizmetlerinde filtrenizin temizliğinden tutunda değişimine kadar birçok detaya bakılmaktadır. Klimanızın gazı kontrol edilerek gerekli gaz takviyesi yapılarak klimalarınızın daha verimli çalışması sağlanır. Fakat kapalı devre sistem üzerinde gazın bir bölümü kaçar, bir bölümü yerinde durmaz. Ya gitmiştir sorun vardır ya da gitmemiştir sorunsuz bir şekilde çalışıyordur. Böyle durumlarda gerekli kontrolleri sağlıyoruz. Ayrıca gaz kaçağı durumu ile ilgili sorunlarda gaz alarm dedektörü ile gerekli ölçümler yapılıyor. Mevsim değişimlerinde siz de Bursa Nilüfer’de sunduğumuz hizmetlerden yararlanarak klima bakım ve onarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetler uygun fiyat aralıkları ile sizlere ulaştırılıyor. Detaylı bilgi ve servis talebi için bizlere çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Bize güvenebilirsiniz!

Firmamız Bursa Tekniker Servis güvencesi ile sizlere hizmet vermektedir. Bursa Nilüfer ilçesi Görükle Mahallesindeyiz. Sizlere 2. el klima alım satım hizmetleri sunuyoruz. Satmak istediğiniz klimalar için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca günün her saatinde whatsapp hattımıza yazarak bizden teklif isteyebilirsiniz. Böylelikle ilk fırsatta size dönüş yaparız. Satın almak istediğiniz 2. el cihazlar için bize ulaşabilirsiniz. Bizden keşif yapmamızı talep edebilirsiniz. Klima bakımı, klima arıza onarımı ve klima montajı  hizmetimiz mevcuttur. Klima yer değiştirme gibi işlemler için de bize ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Nilüfer 2. el klima merkezi;

Nilüfer 2. el klima alanlar arasında şüphesiz ki satmak istediğiniz tüm cihazlar için bize ulaşabilirsiniz. Sizlerden satın alacağımız cihazlar için teknik personelimiz adresinize gelerek gerekli incelemeler yapıldıktan sonra satın alma işlemlerini tamamlıyor ve gerekli bakım onarım işlemleri sonrasında depomuzdaki yerini alıyor. İkinci el klima satmak istediğinizde duvar tipi ikinci el klima ya da salon tipi ikinci el klima için bize ulaşabilirsiniz. Tavan tipi olan kaset tipi klimalarınızı da değerinde satın alıyoruz. Ayrıca vrf sistem klimaların tek dış ünitelerinin satın alınması ya da takım halinde dış ünite ve iç ünite olarak satın alma işlemlerinde de bizi tercih edebilirsiniz.

Bursa ilçelerinden ve merkesinden ikinci el klimalarınızı nakit ödeme ile beraber hemen ustalarımıza satmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Adresinize gelecek olan ustalarımız yerinden klima söküm işlemini yaparak teslim almakta ve hemen ödemenizi gerçekleştirmektedir. Yüksek nem oranı dolayısı ile yaz kış klima ihtiyacımızı karşılamak üzere sıfır ve ikinci el klima seçenekleri ile sizlere hizmet sunuyoruz. Elinizdeki klimaların yenilenmesini isterseniz sıfır klima seçeneklerimizi değerlendirebilir çıkan klimaları makul ücretlerle satabilirsiniz.

Klima onarım işlemleri

Klima bakım işlemleri

Klima yer değişimi

İkinci el klima alım satım

İkinci el salon tip klima alım satım

İkinci el vrf klima alım satım

 

Bize ulaşarak bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bursa genelinde her yerde hizmetinizde olan ekiplerimiz sizler için hızlı ve güvenilir adres olmak için çaba sarf etmektedir. 

 

Servisi ARA