Home / Bursa Tekniker Servis / 9000 Btu Arçelik inverter klima

9000 Btu Arçelik inverter klima

Bugün Yıldırım ilçemize bağlı Samanlı mahallesinde Tahir abimize Arçelik marka 9000 btu kapasitesine sahip Arçelik marka inverterözellikli bir klima satışı yaptık ve montajını gerçekleştirdik. Kısaca klimanın temel özelliklerinden bahsedecek olursak soğutma kapasitesi ortalama 30 metrekare ıstıma kapasitesi 40 metrekare etkili bir cihaz olması ile beraber ısıtma, soğutma, nem alma ve plasma özellikleri bulunuyor.

Ortamdaki kötü kokunun temizlenmesini sağlayan plazma özelliği bugün birçok insan tarafından tercih sebebi olarak görülüyor. Arçelik marka cihazımızın ısıtma kapasitesi 13000 btu soğtuma kapsitesi ise 9000 btu olarak etiketlendirilmiş genellikle 9 a 10 gibi değerler görmeye alışığız. Bu biraz daha farklı bir model olarak karşımıza çıktı.

Montaj işlemlerinde duvarın biraz azizliğine uğradık demeden geçemeyiz. En uygun montaj yerini belirledik ve montaj işlemini tamamladık. Perdenin konumu ve karşı duvarın arka kısmının odaya çıkması ve yan tarafın balkona açılan kapı olması malesef bir dez avantaj olarak karşımıza çıktı ve minimum boru kirliliği ile maksimum verim ile montajı tamamlamak için bu alanı tercih ettik. Montajımızın sonucunda sıfır hata ile işlemi bitirdik. Gerek ısıtma verimliliğinde gerek ise soğutma kapasitesindeki verimlilikte sorunsuz bir işlem oldu.

Tahir abimize hayırlı olsun diyoruz. Sizler de ikinci el klima satın almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. “Bursa Klima Servisi – 0505 992 06 95

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Beko Neoplasma Klima Ürün İncelemesi

Beko tarihçesine baktığımızda 1977 yılında Arçelik distribütörlüğünü devretmesi neticesinde 1983 yılndan sonra güçlü bir şekilde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA