Home / Klima Servisi / Klima montajı servis fiyatları

Klima montajı servis fiyatları

Klima montaj servis hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz bize ulaşması durumunda minimum maliyet maksimum verimlilikle isteneni elde edebilecektir. Duvar tipi klima montajı split klima montajı tavan tipi klima montajı salon tipi klima montajı bireysel ve ticari çözümler için bizi tercih edebilirsiniz. Adresinize gelip sorunların ekonomik bir şekilde çözümünü sağlayan teknik servisimiz sizlere klima montajı klima bakımı klima arıza onarımı gibi alanlarda hizmetler sunar. Bursa klima servisimiz klima montajı konusunda 2015 yılından günümüze dek Bursa tekniker servis bünyesinde faaliyet göstermektedir. Alanında uzman ekiplerimiz tarafından sunulan klima montajı hizmeti için 0505 992 06 95 numaralı hattımızı aradım arıza durumunda adresinize gelinecek ve en uygun şekilde size çözüm ortaklığı sunulacaktır.

Ortalama fiyatlar ne durumda?

Klima montajı servis fiyatlarımız 2020 yılı için belirlenmiştir. Size en uygun fiyat garantisi ile hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Değişken kur paritelerine göre malzeme fiyatları değişkenlik gösteriyor olsa da sizler için sunduğumuz işçilik rakamlarını en uygun şekle getiriyoruz. 9-24 btu arasındaki duvar tipi split klima sökme ücreti ortalama 100 tl civarındadır. Bu cihazların montaj işçilik ücreti ise 150-250 tl civarında değişkenlik gösterebilmektedir. Montaj yapılacak ya da demontaj yapılacak olan yere göre fiyatlarda değişkenlikler meydana gelebilir. Bu rakamlar malzeme hariç işçilik ücretleri olup kdv dahil edilmemiştir.

Çalışma alanlarımız;

Şirketimiz 2015 yılından günümüze dek klima sökme, klima montajı, klima yer değiştirme, klima arıza onarımı, klima bakımı, ikinci el klima ticareti gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Sizler de bu alanlarda talep ettiğiniz hizmet için bize ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bize nasıl ulaşırsınız;

Bize hemen ulaşmak isterseniz 0505 992 06 95 numaralı telefon hattımızı arayıp servis talebinde bulunabilir ya da randevu kaydı açabilirsiniz. Klima ile ilgili tüm alanlarda merak etiklerinizi sorabilir bilgimiz dahilinde ise hızlı bir şekilde yanıt alabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Bursa Nilüfer Demirci Mahallesindeki yerimizi ziyarete gelebilirsiniz.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Çünkü biz;

Bursa’da sadece ısıtma ve soğutma alanında faaliyet göstermekte olan ve çeşitli iş kolları için çözüm ortaklıklarına sahip 2015 yılından günümüze dek doğru bildiğini uygulayan, teknik anlamda bilgi ve beceri sahibi kişileriz. Bizi tercih etmeniz durumunda hızlı ve etkin çözümlerimizden yararlanabilir ve misyonumuz doğrultusunda hizmet alabilirsiniz.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Bursa’da ikinci el klima alıyoruz

Evet, Bursa’da ikinci el klima alıyoruz. Satmak isteyenden alıyoruz. Gerekli bakım ve onarım işlemlerini yapıyoruz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA