Home / Klima Servisi / Bursa’da ikinci el klima alıyoruz

Bursa’da ikinci el klima alıyoruz

Bursa’da ikinci el klima alıyoruz.

Satmak isteyenden kullanmak istemediğiniz ikinci el klimaları alıyoruz. Gerekli bakım ve onarım işlemlerini yapıyoruz. Satın almak isteyenlere ikinci el klima satıyoruz. Siz de hemen iletişime geçerek kullanmak istemediğiniz klimaları satabilirsiniz. Satın almak için de bize ulaşabilir ve çözüm odaklı bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Bursa klima servisimiz klima satışı, klima montajı, klima yer değişimi, klima arıza onarımı, klima bakım onarımı gibi alanlarda hizmet sunar. Bizi dilerseniz sosyal medya hesaplarımız üzerinden de takip edebilir anlık olarak bildirimleri açarak mevcut ikinci el cihaz alım satımlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

On off klima modelleri, inverter klima modelleri, tavan tipi klima modelleri, kanallı klima modelleri var. Bunun dışında en çok tercih edilen split duvar tipi klima seçeneklerimiz var. Ayrıca salon tipi klima seçenekleri de stoklarımızda var.

Mesela yukarıdaki görsellere baktığınızda bugün satın aldığımız bir cihazın paylaşımını sunuyoruz. Bu cihazımız Arçelik marka inverter bir model. Soğutma kapasitesi 22519 btu ve ısıtma kapasitesi 25590 btu olacak şekilde sunulmuştur. Bu cihaz yeni tip 410 gazlı bir modeldir. Bu cihazımızın modeli Arçelik, 24320 olarak bilinir. Gerekli bakım onarım işlemleri yapıldı ve şu anda satışa hazır. Bursa da ikinci el klima satın almak isteyen müşterilerimiz için cihaz şu anda dükkanımızda sergilenmektedir.

Bursa klima servisi

Bursa klima servisimiz sizlere satın alma ve satma gibi işlemlerin dışında teknik servis hizmetleri de sunmaktadır. Temelimiz teknik servis olduğu için firmamızı tercih ederek satın alma işlemlerinde rahat olabilirsiniz.

Çünkü sizlerden satın aldığımız tüm klima modelleri için öncelikle gerekli testler satın alma aşamasında uygulanmaktadır. Marka ve model fark etmeksizin tüm marka klimaları satın alabiliyoruz tabi bunun için belli kriterlerimiz var.

Mesela gürültülü çalışan klimalar, su akıtan klimalar, tıkanık olan klimalar tarafımızca satın alınmaz. Ya da çözümü pratik bir şekilde yapılabilecek olan klimalar satın alındıktan sonra sorunlarının ne ya da neler olduğu tespit edildikten sonra çözüm elde edilir ve gerekli kontrollere tabii tutulduktan sonra onarım işlemi ve bakım işlemi geçekleştirilir sonrasında da sizlere satışa hazır halde teslim edilir.

Bursa klima servisimiz 2014 yılından günümüze dek bu alandaki faaliyetlerini yürütmeye devam etmektedir. Klima arıza onarımı için bize ulaştığınızda size en uygun ekip yönlendirilir ve adresinize gelen ekip arkadaşımız öncelikle cihazınızdaki sorunun ne olduğunu tespit eder ve sorunun giderilmesi için çözüm önerilerini sunar. Onayınızla birlikte harekete geçer ve işlem sonuçlandırılır.

Kredi kartı geçerlidir.

Teknik servis hizmetlerimizde ve satın alma işlemlerimizde kredi kartı ile ödeme yöntemi daima geçerlidir. Kredi kartı ödemesi yapmak istediğinizi önceden bildirmeniz yeterli olacaktır. Ekibimiz bu alanda sizlere kısa süre içinde çözüm ürettiği gibi pratik ödeme yöntemlerini de sunmaktadır. Nakit ya da kredi kartı ile tek çekim olduğu gibi kredi kartına taksitli ödeme yaparak işlemlerinizi sonuçlandırmanız da mümkün olacaktır. Bursa klima servisi arayışı içinde olan bireyler bizi tercih ettiğinde daima çözüm odaklı olduğumuzu bilirler.

Cazip fiyatlarla sıfır kombi, sıfır termosifon, sıfır doğalgazlı şofben, sıfır klima satışımız da mevcut. Üstelik sıfır satın alacağınız tüm bu cihazlar için kredi kartına tam 12 taksit ile ödeme imkanı da sizlere sunulmaktadır. Bursa klima servisimiz bir Bursa Tekniker Servis markasıdır. Bizi tercih eden müşterilerimiz için daima uygun fiyat ve kaliteli hizmet politikası ile hizmet sunuyoruz. Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan servisimiz kısa süre içinde sorunların teşhis ve çözümünü sağlamaktadır. Aynı gün içinde arızalı cihazlarınız için çözüm sağlarız. Sizler de dilerseniz hemen bize ulaşabilir sıfır ya da ikinci el cihaz taleplerinizi görüşebilirsiniz.

Bursa genelinde ikinci el duvar tipi split klima, ikinci el salon tipi klima alım satım gibi işlemler için güvenle hizmet alabileceğiniz doğru adres Bursa Klima Servisi’dir.

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Klima sökme ve montaj ücretleri

Bursa klima servisimiz sizlere klima ile ilgili her alanda hızlı ve güvenilir hizmet sunmaya devam …

One comment

  1. ikinci el klimam var satmak istiyorum alır mısınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servisi ARA