Home / Klima Servisi / Bursa’da ikinci el klima alıyoruz

Bursa’da ikinci el klima alıyoruz

Evet, Bursa’da ikinci el klima alıyoruz. Satmak isteyenden alıyoruz. Gerekli bakım ve onarım işlemlerini yapıyoruz. Satın almak isteyenlere ikinci el klima satıyoruz. Siz de hemen iletişime geçerek kullanmak istemediğiniz klimaları satabilirsiniz. Satın almak için de bize ulaşabilir ve çözüm odaklı bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Bursa klima servisimiz klima satışı, klima montajı, klima yer değişimi, klima arıza onarımı, klima bakım onarımı gibi alanlarda hizmet sunar. On off klima modelleri, inverter klima modelleri, tavan tipi klima modelleri, kanallı klima modelleri var. Bunun dışında en çok tercih edilen split duvar tipi klima seçeneklerimiz var. Ayrıca salon tipi klima seçenekleri de stoklarımızda var.

Mesela yukarıdaki görsellere baktığınızda bugün satın aldığımız bir cihazın paylaşımını sunuyoruz. Bu cihazımız Arçelik marka inverter bir model. Soğutma kapasitesi 22519 btu ve ısıtma kapasitesi 25590 btu olacak şekilde sunulmuştur. Bu cihaz yeni tip 410 gazlı bir modeldir. Bu cihazımızın modeli Arçelik, 24320 olarak bilinir. Gerekli bakım onarım işlemleri yapıldı ve şu anda satışa hazır. Bursa da ikinci el klima satın almak isteyen müşterilerimiz için cihaz şu anda dükkanımızda sergilenmektedir.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Görükle Klima Servisi

Görükle klima servisi Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yer alan Görükle semtinde sizlere klima ve kombi teknik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonServisi ARA