Home / Klima Servisi / Klima sökme ve montaj ücretleri

Klima sökme ve montaj ücretleri

bursa klima servisi bakım onarım hizmetleri

Bursa klima servisimiz sizlere klima ile ilgili her alanda hızlı ve güvenilir hizmet sunmaya devam ediyor. Klima sökme ve klima montaj ücretleri hakkında bu metnimizde size bilgi aktarmaya çalışacağız. Fiyatlar sürekli olarak değişmekte olan döviz kurları ile malesef doğru orantılı bir şekilde etkileniyor olsa da işçilik için yazdığımız fiyatlandırma genellikle sabit kalmaktadır. Cihazın boyutuna göre fiyat bilgisi vermekte fayda olacaktır.

2019 yaz dönemindeki tarifemiz bu şekilde oldu, güncel fiyatlar için iletişime geçebilirsiniz.

  • Klima sökme ücreti 80-150 TL arasında(boyutuna göre değişken)
  • Klima montaj ücreti: 150-400 TL arasında (boyutuna göre değişken)
  • Bakır boru metre ücreti 70-90 TL arasında (boru çapı ve metresine göre değişken)
  • Aluminyum boru metre ücreti 45 TL (tüm boru çapları için sabit fiyat)
  • Drenaj gideri metre ücreti: 3 TL
  • Sinyal kablosu 5×2.5 metre ücreti: 9 TL
  • Dış ünite asılacaksa büyük ayak 50 TL küçük ayak 35 TL
  • Harici sensör kablosu varsa 2×1.5 metre ücreti 2.5 TL
  • Antibakteriyel koku adet fiyatı: 10 TL
  • Klima kokusu sprey adet fiyatı: 12.5 TL

Bu fiyat listesi ile sizlere hizmet sunduk ve 2019 yaz dönemi bitene kadar bu rakamlar üzerinden faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Bursa da klima alım satım ve klima montaj ya da klima sökme takma işlemleri için hemen iletişime geçebilir ve servis ekiplerimizden randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Klima arıza onarım hizmeti

Bursa da klima arıza ve onarım alanında faaliyetlerimizi sürdürüyor ve arızaların hızlı ve güvenilir bir şekilde sonuca ulaştırılmasını sağlıyoruz. En uygun fiyatlarla arızanın kalıcı bir şekilde çözüme ulaştırılmasını sağlıyor ve sizlere memnuniyet garantisi sunuyoruz. Klima arıza onarım hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz 0505 992 06 95 numaralı telefon hattımız üzerinden bize ulaşabilirler.

Klima bakımı tavsiyeleri

Klima bakımı cihazın iç ünitesi üzerinde yer alan petekte lejyoner adı verilen bakteriden dolayı önem arz etmektedir. Klima bakımının düzenli bir şekilde yani yılda en az 2 kez yapılması önerilmektedir. Bu bakım ile beraber ayda bir düzenli bir şekilde cihazın filtrelerinde temizleme işlemi tavsiye edilmektedir.

Bursa 2. el klima alım satım;

Bursa ikinci el klima satan yerler ya da Bursa ikinci el klima alan yerler gibi aramalara öncülük etmekte olan firmamız sizlere 2. el alım satım alanında faaliyet sunmkatadır. Beklentilerinizi en uygun koşullarda karşılamak ve taleplerinize hızlı bir şekilde cevaplar üretebilmek adına sizleri de Bursa Klima Servisi ile tanışmaya davet ediyoruz.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Bursa’da ikinci el klima alıyoruz

Evet, Bursa’da ikinci el klima alıyoruz. Satmak isteyenden alıyoruz. Gerekli bakım ve onarım işlemlerini yapıyoruz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonServisi ARA