Home / Klima Servisi / Görükle Klima Servisi

Görükle Klima Servisi

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yer alan Görükle semtinde sizlere klima ve kombi teknik servis hizmetleri sunmakta olan Bursa Tekniker Servis bünyesinde yer alan Bursa Klima Servisi’miz için 0505 992 06 95 numaralı telefonu arayarak irtibat kurabilirsiniz.

Görükle kombi ve klima arıza onarım hizmetleri, klima satış, klima yer değiştirme, klima montaj, klima bakımı, klima tamiri gibi alanlarda faaliyetlerimizden yararlanabilirsiniz.  Sıfır klima satışı ve ikinci el klima satışı için de bizi tercih edebilirsiniz. Elimizdeki satışını yaptığımız tüm ikinci el klimalar bir yıl garantili olup teknik servisimizin elinden geçmiş cihazlardır.

Görükle klima servisimiz sizler için beklentilerinizi karşılayacak niteliklerde profesyonel hizmetler sunmayı amaç edinmiştir. Klima bakım ve tamir hizmetleri için bizi tercih etmeniz durumunda size en yakın servisimiz yönlendirilir. Adresinize gelen ekibimiz cihazınızın durumunu teşhis eder ve bunun akabinde elde ettiği veriler eşliğinde size tespitlerini paylaşır. Ortalama maliyet konusunda bilgilendirme yapılır ve bu doğrultuda sizin de onayınız ile beraber işlem yapılır. Grükle klima bakım onarım hizmetleri için bizi tercih ediyor kaliteli ve kusursuz bir hizmet elde ediyor.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Klima montaj ve yer değiştirme

Bursa klima montaj ve yer değiştirme işlemleri için hemen internet sayfamızdaki telefon numaralarımızdan ya da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA