Home / 2. El Klima / Bursa’da 2. El Klima Teknik Servis

Bursa’da 2. El Klima Teknik Servis

arçelik klima montaj

Bursa 2. El klima alım satın konusunda Bursa ilinin genelinde akla gelen ilk firmalardan birisi olan bursa-klima.com ile ikinci el klima alım, satım ve montaj konularında sektörde kendini kanıtlamış hale gelmiştir. İkinci el klimaların alımı, satışı ve montaj işlemleri için bize; internet sitemiz olan bursa-klima.com üzerinden ulaşabilir, aynı zaman da yine sitemizdeki telefon numarasından bizi arayarak istediğiniz klima işlemi için bize başvurabilirsiniz

Bursa-klima.com olarak sizlerin ikinci el durumundaki klimalarınızı değerinden satın alıyoruz veya sizin istediğiniz bir ikinci el klimayı sizlere uygun fiyat üzerinden satışını yapıp, aynı zamanda montajını teknik ekibimizle birlikte yapıyoruz. Bizden satın almış olduğunuz her klimanın montajını yapıp, 1 yıl garantili şekilde sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Bakım ve onarımını yapıpp, satışa hazır hale getiriyoruz;

Sizlerden almış olduğumuz ikinci el durumdaki klimaların gerekli bakım ve onarımlarını yaparak tekrar kullanılabilir bir hale getiriyoruz ve depomuzda, satışa hazır halde tutuyoruz. Hızlı ve güvenilir alım-satım işleminin ardından gerekli montaj işlemlerini teknik ekibiz tarafından hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sizlerden almış olduğumuz klimaların tamamını bakım ve onarımdan geçirerek, sorunsuz bir şekilde kullanıma hazır halde getiriyor ve satış için depolarımıza yerleştiriyoruz. İkinci el klima almak istediğiniz zaman, depolarımızda bakımı yapılmış ve sorunsuz çalışan klimaları kontrol ederek istediğiniz klimayı alabilirsiniz. Satın alım işleminden sonra teknik ekibimiz montaj işlemini başlatıyor ve 1 yıl garantili olacak şekilde satın almış olduğunuz ikinci el klimayı sizlere teslim edip, kullanıma hazır halde teslim ediyoruz.

İkinci el klima bakımın, alım-satım ve montaj işleri gibi konularda hızlı ve güvenilir işlem sunan bursa-klima.com sitemize siz de başvurarak kaliteli klima teknik işlemlerimizden yararlanabilirsiniz.  Servisimiz, Bursa ilinin genelinde hizmet vererek sizlerin klima sorunlarını hızlı ve garantili bir şekilde gideriyoruz.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Regal 2. El 12000 Btu İnverter Klima

Bursa klima servisimiz sizlere ikinci el klima alanında, klima arıza onarımı, klima montajı ve klima …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonServisi ARA