Home / Bursa Tekniker Servis / Nosab Klima Servisi

Nosab Klima Servisi

Nosab Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi için hızlı ve etkin çözümler üretmekte olan Bursa Klima Servisi ekiplerimize ulaşmanız durumunda aynı gün içinde arıza onarımı, klima bakımı, klima yer değişimi gibi işlemler için hizmet alabilirsiniz.

Nosab için hızlı ve etkin çözüm üretmeyi hedeflemiş olan servisimiz Nilüfer ilçesi, Demirci Mahallesinde yer almaktadır. Bizi tercih eden müşterilerimiz bakım ve onarımı işlemleri için profesyonel hizmet alıyor. Cihazlarınız için daima kusursuz bir işçilik kalite malzeme kullanımı tercih ediyor olan şirketimiz gerek arızaların onarımında gerek ise bakım işlemlerinde beklentilerinizi karşılıyor.

Klimalarınızda meydana gelen arızalar için bizi tercih etmeniz durumunda adresinize gelen ekiplerimiz öncelikle cihazlarınızda meydana gelen sorunun ne olduğunu ve neden kaynaklı bir durum olduğunu analiz ediyor. Bu işlemin hemen akabinde sorunun kaynağına iniyor ve parça değişimi gerekiyorsa değişim ücreti, onarım ile kurtarılabilecek bir durumda ise onarım ücretini bildirerek sizin de onayınız ile beraber işlem yapıyor. Eğer parça değişimi gerekirse değişen parçanız için bir garanti süreci belirlenir ve  işlem sonucunda evrak bırakarak ekip adresinizden ayrılır.

Bursa Klima Servisi
Hemen iletişime geçmek isterseniz mobil cihazlardan görsele tıklayarak doğrudan arama yapabilirsiniz.

Nilüfer Klima Servisi hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı telefon hattını arayabilir ve servis talebi oluşturabilirsiniz.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Bursa 2. el klima alım satım merkezi

Bursa 2. El klima denildiğinde ilk akla gelen teknik servisler arasında yer alan Bursa klima …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonServisi ARA