Home / Klima Servisi / Bursa Tronic Klima Servisi

Bursa Tronic Klima Servisi

Bursa Tronic Klimanızın Hasar ve Bakımları İçin Profesyonel Teknis Servis

İletişim: 0505 992 06 95

Tronic marka klimalar Sabancı Holding ve İklimsa ile birlikte üretilmektedir. Türk menşei olan bu ürün evlerimize zaman zaman konuk olmuştur. Herhangi bir arıza durumunda , garanti kapsamı dışında yaşadığınız sıkıntılarınızda teknik servisimiz olarak yanınızdayız. Ekibimiz sürekli büyüyen ve kendini geliştiren bir yapıya sahiptir. Gelişmiş alt yapımız ile arıza ve bakım konusunda Bursa Tronic klima denildiğinde akla biz gelmekteyiz. Danışmak amacıyla aradığınızda bile ekibimiz size gerekli bilgilendirmeyi günün her saatinde yapacaktır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti öncelikli hedefimizdir.

Tronic Klimam Arızalandı Ne Yapmalıyım ?

Klimalar sıcak ve soğuk havalarda sıklıkla başvurduğumuz eşyalardadır. Herhang bir hasar durumunda bize küçük bilgiler verir. Kontrol panelinde bulunan özel kodları vardır. Bu kodlar ile klima içerisinde mi dış panelde mi hasar olduğunu anlayabiliriz. Elektrik aksanında bir problem varsa, bunun için elektrikçi ile görüşmeniz gerekir. Ancak klima da koku, çalışmasında gürültünün artması gibi şikayetler varsa özel teknik servisimizi her an arayabilirsiniz. Telefonda yaptığınız bilgilendirme sonucu ekibimiz en kısa sürede size ulaşaacaktır. Sonrasında arızayı tespit edecektir. Yerinde yapılacak işlemler daha kısa sürmektedir. Ancak ürününüz merkeze götürüleceği zaman işleyiş uzar ve bu konu hakkında size detaylı bilgilendirme yapılır. Sorun çözme kaynaklı olan ekibimiz sizi mağdur etmeden ürününüzün arızasını giderir.

Bursa Klima Servisi

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Arçelik Klima Servis Hizmetleri

Bursa’da özel olarak tüm marka ve modeller için servis hizmeti vermekte olan şirketimize hemen ulaşabilirsiniz. …

2 comments

  1. Bursa klima ekibine teşekkür ederiz, bir telefonumuzla hemen gelip klimamızı güzel bir şekilde söktüler montajı için de inşallah en kısa sürede irtibata geçeceğiz.

    • Bursa Klima Servisi

      Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz Zehra Hanım, montaj için de en kısa sürede görüşmeyi dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA