Home / Klima Servisi / Bursa Hoover Klima arıza kodları ve çözümleri

Bursa Hoover Klima arıza kodları ve çözümleri

Bursa Hoover Klimalarını Tercih Eden Kurum Ve Bireysel Müşteriler İçin Sorunsuz Servis Sunuyoruz

Kuruluşlar için olmazsa olmaz olan tasarruf  hususunda en büyük faydayı sağlayan klima markalarından birisi olan Hoover klimaların endustriyel modelleri, oldukça güçlü ve elektrik konusunda cimri diye tabir edebileceğimiz kompleks yapıda cihazlardır. Hoover markasının klimasını tercih etmiş olan kuruluşlar ve bireysel kullanıcılar için bizler garanti dışında özel servis hizmeti veriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetler içerisinde bakım, onarım, parça temini yer almaktadır.

Orjinal parça değişimi yaparak klimanıza kaliteli parçalar takıyor ve arızaya neden olan parçayı mümkün olan en iyi alternatifi ile değiştiriyoruz.

Hoover Klimalarda Arıza Kodları

En sık rastlanılan bazı arıza kodları şöyledir;

E2- Bu arıza cihazın su alamadığını gösterir, çeşmeleri ve boruları kontrol ederek bu sorunu kendiniz çözebilirsiniz.

E3- İç basıncın arttığını gösterir, bu hususa neden olabilecek sorunlar hortumda bükülme, filtrelerde dolma olabilir.

E4- Su sızıntısı yapıyor olabilir, klimanızdan su geliyor ve bu hatayı veriyorsa bizleri aramanız gerekir, büyük ihtimal ile parça değişimi gerektirecektir.

E8- Su ısıtıcısında arıza oluşmuş olabileceği gibi filtrenin plakasında tıkanmalar oluşmuşta olabilir. Bu problemi bireyler kendi başlarına gideremeyecekleri için en kısa sürede servis talep etmeleri gerekmektedir.

Yukarıda saymış olduğumuz Hoover klima arıza kodları oldukça sık rastlanan arıza kodlarıdır, bu kodlardan birisine rastladıysanız bizleri arayarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Arçelik Klima Servis Hizmetleri

Bursa’da özel olarak tüm marka ve modeller için servis hizmeti vermekte olan şirketimize hemen ulaşabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA