Home / Klima Servisi / Bursa Hoover Servisi

Bursa Hoover Servisi

Bursa Hoover Teknik Hizmetler Merkezi Her Gün Hizmetinizde

Hafta başı, sonu olmaksızın durmadan müşterilerimizze en iyi ve hızlı çözümleri sağlamak için, geniş ve tecrübeli personel sayımız ile sahadayız.  Akşam geç saatlere kadar süren hizmetlerimiz çerçevesinde size en uygun zamanı seçiyor ve isterseniz işinizden geldikten sonra, isterseniz izin gününüzde sizlere en uygun fiyattan yardımcı oluyoruz.

Garanti kapsamı dışında olan Hover marka beyaz eşya, klima veya kombileriniz için en hızlı çözümü bizde bulacaksınız. Biz Hoover konusunda Almanya’da eğitim görmüş ekip arkadaşlarına sahip oldukça geniş kitlelere hizmetler sunmuş ve sunmakta olan, yıllardır bu sektörün içerisinde ve  Bursa’yı avcunun içi gibi bilen bir ekibiz. Adresinize geliş hızımız diğer servislere göre çok daha çabuk olacaktır, bunun nedenleri arasında en büyük sebep kuşku yok ki mobil ekiplerimizin bütün ilçelerde hizmet sunmakta olmasıdır. Yıldırım, Mudanya, Nilüfer, Osmangazi demeden tüm ilçelerde garanti süresi dolan Hoover marka beyaz eşya, klima veya kombiniz için hızlı arıza giderimi, parça değişimi ve bakım işlemleri sunuyoruz.

Hoover Markasını Tercih Sebepleri

Alman disiplini ürünü olan Hoover son derece dayanıklı ve hassas teknolojiye sahip cihazlardır, lakin her elektronik ürün gibi onlarda bir gün mutlaka arıza vermektedirler. Arızaları ötelemek için bizimle bakım anlaşması yaparak her yıl bakım hizmeti alabilirsiniz. Arıza ile karşılaşan müşterilerimiz için ise uygun fiyat ve orjinal parça garantili hizmetimizi sorunsuz şekilde sunmaktayız.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Klima montaj ve yer değiştirme

Bursa klima montaj ve yer değiştirme işlemleri için hemen internet sayfamızdaki telefon numaralarımızdan ya da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA