Home / Klima Servisi / Bursa Klima Tamircisi

Bursa Klima Tamircisi

Bursa klima servisimiz soğutma problemi olan klimalarınızın onların bunu yaptırabileceğiniz bir kuruluştur. 2015 yılından günümüze dek klimalarınızın arıza onarımı ve bakımı gibi işlemleri yapıyor sizlere cihazlarınızı tertemiz bir şekilde teslim ediyoruz.

Garantili teknik servis hizmeti;

Klimalarınızın meydana gelebilecek olan problemleri kolayca gideriyor ve sizlere yapılan işlemler için bir yıl garanti vererek teslim ediyoruz. Bursa klima servisimize ulaştırmanız durumunda adresinize gelecek olan teknik personelimiz öncelikli cihazlarınızda meydana gelmiş olan arızanın tespit edilmesini sağlayacaktır.

Arıza tespiti akabinde parça değişimi gerekiyorsa değişmesi gereken parçanın maliyeti ve durumu hakkında bilgilendirme yapılır onayınız da birlikte işlem yapılır. Eğer parça değişimi yapılmadan kurtarılan bilecek durumdaysa yapılması gereken işlemler hakkında bilgilendirme yapılır ve bir fiyat teklifi yapılır yine sizin onayınız istenecektir.

Yapılacak işleme onay vermeniz durumunda teknik servis personelimiz gerekli müdahaleyi cihazınız için uygulayacak ve size sorunsuz bir teslimat yapacaktır. Klima arıza onarımı için bizi tercih etmeniz durumunda adresinize gelecek olan teknik personelimiz bu alanda kendini geliştirmiş ve yetiştirmiş teknik sıfata sahip bir personel olacaktır.

Klima bakımı ne kadar zamanda yapılır?

Bursa klima servisimiz klima cihazlarınıza yılda en az iki kez bakım yaptırmanızı önermektedir. Düzenli bir şekilde bakımı yapılan klimalar yaz döneminde kusursuz bir soğutma fişi döneminde susuz bir ısıtma sağlayacaktır. Düzenli bir şekilde cihazlarınıza bakım yaptırmanız durumunda hem çok daha iyi bir verim alacaksınız hem de cihazlarınızın uzun ömürlü olmasını sağlayabileceksiniz. ayrıca bilmenizi isterim ki bakım yapılmayan cihazlarda lejyoner adı verilen bir bakteri türemektedir. Lejyoner bakterisi insan sağlığını olumsuz etkilemekte ve bazı durumlarda kötü sonuçları beraberinde getirebilmektedir.

Klimalarımızdan iyi bir verim alabilmek iyi bir ısıtma elde etmek ve yaz döneminde evinizi rahat bir şekilde soğutmak isterseniz düzenli bakımı yaptırmanın ne kadar önemli olduğunu bilmenizi isterim. Meydana gelebilecek olan klima soğutma problemlerini ekonomik bir şekilde çözmek isterseniz Bursa klima servisimize ulaşabilirsiniz. Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yer alan firmamız sizlere Bursa genelinde tüm ilçeler dâhil olmak üzere hizmet verecektir.

Klima arıza tamiri

Klima arıza tamiri işlemleriniz için genellikle aynı günde hizmet veriliyor. Klima bakımı klima montajı klima sökme takma gibi işlemler için bize ulaşmanız durumunda sizinle en uygun zaman dilimi için randevu talebi oluşturulacak ve adresinize gelin değil de doğrudan çözüm odaklı bir çalışma yapılacaktır. Bursa klima servisimiz marka ve model ayırt etmeksizin duvar tipi split cihazlarınızda salon tipi cihazlarınızda tamam tipi klima cihazlarınızda VRF cihazlarda müdahale edebilmekte arıza onarımı bakım ve montaj gibi işlemlerinizde kısa sürede çözümler üretebilmektedir. Dürüst çözüm odaklı hızlı sonuç elde edebilmek üzere ekonomik kaliteli hizmet ve garantili sonuç almak için sizler de Bursa tekniker servis bünyesinde faaliyetlerini yürütmekte olan Bursa klima servisimize ulaşabilirsiniz.

İkinci el ve sıfır klima alım satım hizmetleri;

Bursa klima servisimiz ikinci el klima alım satım işlemleri konusunda da sizlere yardımcı olmak üzere elinde daima stok tutmaktadır. İhtiyacınız olan ikinci el klima cihazları için bize ulaşmanız durumunda ev tipi ve sanayi tipi cihazlar için ekonomik fiyatlar ve garantili cihazlar temin edebilmek mümkündür. Sıfır klima satın almak isterseniz bayisi olduğumuz klima modellerini inceleyebilir ücretsiz keşif olanaklarımızdan yararlanabilir hızlı güvenilir ve çözüm odaklı prensip anlayışımızla size hizmet sunabiliriz.

Bursa klima servisimiz klima cihazlarınızda meydana gelebilecek olan arızaların kısa süre içerisinde giderilmesini sağlıyor cihazlarınızda temiz bir hava akışı elde etmenizi sağlıyor. Teknik servis personelimiz evinize geldiğinde ya da işyerinize geldiğinde cihazlarınızda ki sorunların giderilmesi ya da bakım onarım işlemlerinin yapılması gibi işlem sonucunda size bir evrak sunar parça değişimi ya da herhangi bir durum neticesinde yapılan işlemler için 1 yıl teknik servis garantisi verir. Bursa klima servisimiz sizlere 2. El klima satışı sunduğu gibi bir başka alternatif olan imkânı da sunuyor. Bu imkân şöyle ki internetten ya da çevrenizden ikinci el 1 klima almanız durumunda bize ulaşırsanız adresinize gelerek bir başkasından satın almış olduğunuz bu cihazların montajını yapabilir bakımını yapabilir ve size sorunsuz bir şekilde teslim edebiliriz.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Arçelik Klima Servis Hizmetleri

Bursa’da özel olarak tüm marka ve modeller için servis hizmeti vermekte olan şirketimize hemen ulaşabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA