Home / Klima Servisi / Bursa Klima Arıza Onarım Servisi

Bursa Klima Arıza Onarım Servisi

Bursa klima servisimiz alanında uzman ekipleri ile birlikte klima arıza onarımı hizmetleri sunmaktadır. ısıtma ve soğutma sistemlerinde 2015 yılından günümüze dek faaliyetlerini sürdürmekte olan Bursa tekniker servis bünyesinde çalışan firmamız sizlere daima uygun fiyat kaliteli hizmet ve garantili hizmet sunabilmek adına ileri görüşlü kendini geliştirmeyi amaç edinmiş müşteri ilişkilerinde seviyeyi koruyan cihaz onarımında gerekli malzeme denk açılmadan en iyiye ulaşma arzusu içinde olan bir yapıya sahiptir.

Bize internet sayfamız üzerinden ulaşmış olmanız demek çağımızın gerekliliklerine ayak uydurarak siz değerli müşteri portföyümüze bir adım daha yaklaşmak demektir. Günün hangi saatinde ararsanız karşınızda bir insan bulabileceğiniz herhangi bir bant kaydı olmadan direk yetkili ya da personele ulaşabileceğimiz bir sayfadasınız.

Bursa klima servisi internet sayfamızın firmamızın kurulduğu günden beri hiç değişmeden devam ediyor olması, sunmuş olduğumuz hizmet kalitesi, şimdiye dek elde etmiş olduğumuz müşteri memnuniyeti önümüze emin adımlarla yürümek için yol göstericimiz olmuştur. Bursa klima servisimiz sizlere ikinci el klima satışlarında servis garantili ve genellikle sıfır ayarında cihazlar sunmaktadır. Cihazları satın alırken ince detaylarına kadar bakıyor satışında ve satış sonrasında alan kişiye üzmeyecek şekilde onarım ise onarımının yapılması bakım ise bakımının yapılması sağlanıyor.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Arçelik Klima Servis Hizmetleri

Bursa’da özel olarak tüm marka ve modeller için servis hizmeti vermekte olan şirketimize hemen ulaşabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA