Home / Klima Servisi / Arçelik Bursa Klima Arıza Servisi

Arçelik Bursa Klima Arıza Servisi

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte klima soğutma problemleri de beraberinde geldi. Arçelik klima arızalarının başını çeken klima soğutma problemlerinin hızlı bir şekilde giderilmesi ne isterseniz Bursa Arçelik klima servisi hizmetleri vermekte olan teknik servisimize ulaşabilirsiniz. Sizlere 2015 yılından günümüze dek özel olarak servis hizmeti vermekte olan firmamız cihazlarınızda marka fark etmeksizin arıza onarımı konusunda yardımcı oluyor. Arçelik klima arıza kodları ile karşılaşmanız durumunda yaşadığınız sorunu ya da arıza kodunu bizi arayarak bildirebilir ve bireysel olarak çözebileceğiniz durumlar varsa size yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

Klima soğutmuyorsa ne yapmalı?

1- Klimanızın soğutma modunda olduğuna emin olarak başlayabiliriz. Kumanda üzerinde kar sembolü göreceksiniz cool ya da soğutma yazısı görebileceksiniz.

2- Klimanın borularını elleyerek soğukluğu göreceksiniz. Eğer borularda soğukluk yoksa klimada motor arızası kapasitör arızası ya da gaz problemi değerlendirilebilir.

3- Klimanızın filtreleri tıkanmış olabilir eğer böyle bir durumla karşılaşmışsanız klimanızın önündeki kapağı kaldırarak filtreleri su ve sabun ile yıkayarak yerine takabilirsiniz. Böylelikle klima rahat bir şekilde emiş yapacak dolayısıyla soğutma başlayacaktır.

4- Klimanızı düzenli bir şekilde bakım yaptırmanızı tavsiye ediyoruz 6 ayda bir yazlık ve kışlık bakımını yaptırdığınız cihazlarınız için bu tip sorunlar genellikle karşımıza çıkmaz.

Bursa Arçelik Klima Servisi

Bursa Arçelik klima servisimiz sizlere split klima duvar tipi klima salon tipi klima sanayi tipi klima tavan tipi klima VRF klima sistemleri gibi alanlarda hizmet sunar. Klimalarınızın arıza onarımı ne yaptırmak isterseniz siz de 0505 992 06 95 numaralı telefon hattımızı arayarak bize ulaşabilirsiniz. Arçelik klima soğutma problemleri ile ilgili olarak meydana gelebilecek problemlerin minimum maliyet ve maksimum verimlilik ilkesine uygun bir şekilde çözüme ulaşmasını sağlamak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Adresinize gelecek olan teknik servis ekiplerimiz klimalarınızın meydana gelmiş olan arızalarını tespit edilmesini sağlayacak ve sorunların hızlı bir şekilde çözümünü değerlendirecektir. Meydana gelen sorunların hızlıca giderilmesi ve parça değişimi gerekmesi durumunda önce size maliyet konusunda bilgilendirme yapılacak ve sizin onayınız istenecektir. Onay verdiğiniz durumda işlemler yapılacak ve çözüm odaklı bir şekilde sonuca ulaşmak isteyen teknik servis ekiplerimiz işlem sonucunda size yapılan işlemler için 1 yıl Garanti verecektir.

Bursa klima servisimiz sizlere Arçelik klima bakımı onarımı ikinci el alım satım işlemleri gibi alanlarda özel olarak teknik servis hizmetleri vermektedir. Firmamız ilgili marka ile herhangi bir bağlantıya sahip değildir. Garanti kapsamı dışında kalan tüm cihazların bakım ve onarımı işlemlerini sizlerin talebi doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Sizlerden alacağımız talepler doğrultusunda hızlı ve güvenilir bir şekilde işlem uygulanacak ve çözüm odaklı bir çalışma sağlayacağız. Arçelik klima bakım ve arıza onarımı için bizi tercih etmeniz durumunda genellikle aynı gün içinde hizmet alabileceksiniz.

Merak ettiklerinizi bu sayfada sorabilirsiniz;

Sormak istediklerinizi buradan bize yazabilir ya da iletişim sayfamız üzerinden bize ulaşarak size en yakın teknik servis personelimizi yönlendirmenizi sağlayabilirsiniz. Bursa klima servisimiz tam donanımlı mobil araçları ile birlikte adresinize gelmekte ve genellikle tek seferde sorunun çözümü gerçekleştirilmektedir. Hızlı güvenilir ve profesyonel hizmet anlayışımızdan yararlanmak için klimalarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Klimalarınızda meydana gelen arızalarla alakalı karşılaşacağınız durumlar temel olarak bunlardan ibarettir. Arçelik klima arıza kodlarının çözümü için genellikle parça değişimi ya da kablo bağlantı sorunları, gaz eksikliği ya da fazlalığı, kapasitör sorunları veya motor arızalarından ibarettir.

Örneğin ch0 arıza ikazı ile karşılaştığınızda ya da ch1 ile karşılaştığınızda cihazınızda sensör sorunu olduğunu bilirsiniz ve parça değişimi gerekir. Bunun için genellikle elinizde parça bulundurmayacağınız için servis talebi oluşturabilirsiniz. Diğer durumlarda da yukarıdaki metnimizi tam olarak okuyarak bireysel olarak çözüm elde edebileceğiniz konuları yazmaya çalıştık. Yine de merak ettiğiniz ya da sormak istediğiniz bir detay olursa bize ulaşabilirsiniz.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Arçelik Klima Servis Hizmetleri

Bursa’da özel olarak tüm marka ve modeller için servis hizmeti vermekte olan şirketimize hemen ulaşabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA