Home / Klima Servisi / Bursa klima servisi şirket profili

Bursa klima servisi şirket profili

Bursa klima şirket profili, denildiğinde biraz sosyal medya ağzı kullanılmış olsa da bilmeyenler ya da yeniden okumak isteyenler için kendimizi özetleyerek yaptığımız işleri nitelendirerek anlatmak istedik.

Bursa klima ne iş yapar?

İlk olarak adımızdan anlaşıldığı üzere bursa klima, sizlere şehrimizin her bir noktasında aktif olarak klima arızalarının onarımını yapmak, klima bakım hizmetleri sunmak, klima yer değişimi işlemleri için sizlere hizmet sunmak, klima bakım konusunda gerekli müdahaleyi yapmak ve gerekli kontrolleri yapmak ile yükümlüdür. Bursa klima servisimiz sizlere herhangi bir marka için yetkili olarak servis hizmeti sunmaz. Şirketimiz tamamen kendine has kaynaklardan oluşan özel servis imkânları ile servis hizmeti sunmaktadır.

Hizmetleriniz kurumsal mı?

Şirketimiz hem bireysel hem de kurumsal müşterilere hitap etmektedir. Gelen talepleri hızlı bir şekilde değerlendiriyor ve gerek kendi içimizde gerek ise çözüm ortaklarımız ile etkili servis olanaklarını bir araya getiriyoruz. Bursa klima servisimiz sizlere 2013 yılından günümüze dek kurumsal kimliği ile hizmet vermekte resmi ve faturalı bir şekilde çalışmalar sunmaktadır.

Klima satışınız var mı?

Temelde sıfır ve ikinci el olmak üzere her iki kesime de hitap etmekteyiz. Sıfır isteyen müşterilmize çeşitli klima bayiliklerimizden sıfır klima seçeneklerini kredi kartına nakit fiyatına 12 taksit imkanı ile sunuyruz. Ayrıca nakit almak isterseniz mevcut fiyatın üzerine ek iskontolar sunabiliyoruz. Dileyen müşterilerimiz için ikinci el klimalarımızı da sunuyoruz. Gerekli tüm bakım ve onarım işlemleri atölyede yapılmış olan klimalarımız için gönül rahatlığıyla yıllarca rahat bir kullanım söz konusu olacaktır.

Hangi markalara bakıyorsunuz?

Tüm markalar aynı mantıkta üretim yapmakta ve soğutucu akışkanın her birinde aynı niteliklerde farklı gramajlarda olduğunu göz önünde bulunduracak olursak sorun yok diyebiliriz. Siz değerli müşterilerimiz için duvar tipi, salon tipi, kaset tipi, kanal tipi klimalar için hizmet sunuyoruz.

Portatif, seyyar klimalara bakıyor musunuz?

Hayır, bu tip taşınabilir klimalar için alım, satın, onarım ya da bakım gibi bir hizmetimiz söz konusu değildir.  

Klima elektronik kart onarımı yapıyor musunuz?

Klima elektronik kart onarımı için sizlere teknik destek hizmetimiz yılın tüm günlerinde geçerlidir. Klimanızda meydana gelen arızaların hızlı bir şekilde onarımı için bize ulaşabilir ve en uygun ödeme koşulları ile klima elektronik kart onarımı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Klimanız on off model ya da inverter model fark etmeksizin elektronik kart revizyon hizmeti sunuyoruz. Bursa’da klima elektronik kart revizyon, onarım hizmetlerimizden yararlanmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.  Ayrıca şunu da eklemek isterim ki muhakkak cihazlarınızın periyodik bakımlarını yaptırın ve cihazın rahat bir şekilde çalışmasını sağlayın. Aksi takdirde motorda meydana gelen ısınmalar neticesinde yüksek akım çekilmesi ve elektronik kart arızaları kaçınılmaz oluyor. Elektronik kart arızaları her ne kadar elektriksel sorunlarda karşımıza çıkıyor olsa da bakımsız klimalarda sıkça karşımıza çıktığı aşikardır.

Klima gaz dolumu yapıyor musunuz?

Evet, klimanız için ihtiyaç olan 22 (407 muadil gaz), 410 gaz ya da 32 gaz konusunda gerekli bilgi, birikim ve tecrübemiz ile beraber klimanızın gaz dolumu ve gaz kaçağı kontrolü işlemlerini yapıyoruz. Bugün Bursa klima servisimizi arayan bir müşterimiz için yerinde kontrol ve ücretlendirme konusunda bilgi verilir ve müşterimizin onay vermesi ile beraber gaz dolumu ve kaçak onarımı işlemi yapılır.

Klima montajı yapıyor musunuz?

Evet, klimanız duvar tipi, salon tipi model fark etmeksizin montaj işlemlerimizden yararlanabilirsiniz. Güncel klima montaj fiyat tarifemizi http://bursa-klima.com/klima-sokme-ve-montaj-ucretleri sayfamız üzerinden ya da 0505 992 06 95 numaralı telefon hattını arayarak bize sorabilirsiniz.

Klima motor değişimi yapıyor musunuz?

Evet, klima arıza onarım hizmetlerimiz için bize ulaşabilir ve motor değişimi istediğiniz model için etiket bilgisi vermeniz yeterli olacaktır. Bursa’nın her yerinde klima kompresör değişimi hizmetimizden yaralanabilirsiniz.

 

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Klima sökme ve montaj ücretleri

Bursa klima servisimiz sizlere klima ile ilgili her alanda hızlı ve güvenilir hizmet sunmaya devam …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servisi ARA