Home / Klima Servisi / Baymak Salon tip klima e4 arıza çözümü

Baymak Salon tip klima e4 arıza çözümü

Baymak Salon tip klima e4 arıza ikazı ve çözümü hakkında bu sayfamızda bulunuyorsunuz.

Bireysel olarak çözüm elde etmek malesef mümkün değildir. Servis çağırmanız gerekmektedir. Teknik servis geldiğinde cihazınızın gaz basıncını kontrol edecektir. Eğer bir yerde kaçak varsa onarımını yaparak gaz dolumu sonrasında normale dönmesi beklenir. Gaz ile ilgili bir sorun yoksa cihazınızda motor arıza kontrolü yapılır. Motor arızası tespit edilmesi durumunda değişimi yapılarak sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi sağlanır. Baymak Salon tip klima e4 arıza ikazı durumunda dış ünitede yer alan sensörlerde de sorun olabilir. Yüksek basınç ve alçak basınç sensörlerinin kontrol edilmesi ve manometre ile ölçülmesi istenir. Bunun sonucunda eğer sorun varsa değişimi yapılır ve sorun giderilir. Lakin sorun devam ediyorsa cihazınızın iç aksamında iyi bir inceleme ve analiz gerekmektedir.

Bursa klima servisimiz sizlere tam donanımlı teknik servis araçlarımızla birlikte Bursa genelinde klima arıza onarım hizmetleri sunmaktadır. Düzenli bir şekilde klima bakımınızı yaptırarak bu tip sorunların önüne geçebilirsiniz.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Bursa klima servisi şirket profili

Bursa klima şirket profili, denildiğinde biraz sosyal medya ağzı kullanılmış olsa da bilmeyenler ya da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA