Home / Klima Servisi / Bursa Klima Bakım ve Tamir

Bursa Klima Bakım ve Tamir

Bursa da klima bakım ve tamir işlemleri için 0505 992 06 95 numaralı telefon hattımızı arayarak randevu kaydı alabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bizi tercih etmeniz durumunda yapılacak işlemlerin tamamı 1 yıl garantili olacak ve size bir evrak bırakılacaktır. Bursa klima servisimiz Bursa Tekniker Servis’in bir kuruluşudur. Bursa Tekniker servis firmamızın resmi web sayfası www.bursateknikerservis.com olarak bilinir ve Nilüfer Demirci Mahallesinde bulunmaktadır.

Bizi tercih etmeniz durumunda klima ve kombi işlemlerinden yararlanabilirsiniz. Kombi satış, montaj, arıza, bakım ve onarım hizmetlerimiz mevcuttur. Klima alanında da sizlere satış, montaj, bakım, arıza onarımı ve yer değiştirme gibi alanlarda hizmetler sunuyoruz.

Bursa Klima Servisi

Bursa Tekniker Servis firmamız sizlere en uyugn ödeme koşulları ile beklentilerinizi karşılamak ve iyi bir hizmet kalitesi sunmayı hedefler. Isıstma ve soğutma alanında faaliyet göstermekte olan firmamız kombi ve klima işlemleri için sizlere değişen yedek parçanın 1 yıl garanti ile koruma altına alınmasını sağlayacaktır. Klima tamiri öncesinde klimanızın dijital ekranında meydana gelen arıza kodları hakkında bilgi aktarmanız yeterli olacaktır. Böylecek tam donanımlı teknik servis araçlarımız eğer bir eksik varsa gelmeden önce araca koyacak ve kısa bir süre içinde sorunun giderilmesini sağlayacaktır.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Klimalarda elektrik tüketimi nasıl?

Klima günümüzde pek çok alanda tercih edilen ısıtma ve soğutma maksadı ile kullanılan cihazlardır. Şimdi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA