Home / Klima Servisi / Bursa klima bakım ve onarım teklifi

Bursa klima bakım ve onarım teklifi

Bursa klima bakım ve onarım hizmetlerimiz için en uygun koşullarda yararlanmak ve teklif formumuzu almak isterseniz hemen bize 0505 992 06 95 numaralı telefon hattı üzerinden ulaşabilirsiniz. Duvar tipi split klimalarınızın bakım ve onarım hizmetlerinde yaz gelmeden kampanyalı fiyatlarla bakım ve onarım işlemlerini yaptırabilir, yaza avantajlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Salon tipi cihazlarınız için klima bakım ve onarım hizmetlerimizde de bu yıl Nisan, Mayıs döneminde kampanyalı fiyatlarımız geçerli olacak ve 1 Haziran itibariyle fiyatlar değişecektir. Bursa klima servisimiz sizler için en uygun ödeme koşulları ve kredi kartına taksitlendirme imkanı ile beraber klima bakımı, klima gaz dolumu, klima motor değişimi, klima kapasitör değişimi, klima iç ünite yer değişimi, klima dış ünite yer değişimi, klima sökme takma gibi alanlarda hizmetler sunuyor olacaktır. Sizler de en uygun ödeme koşulları ile hizmetlerimizden yararlanmak ve hızlı bir şekilde sonuç almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Bursa Klima Servisi

Bursa klima servisimiz Bursa Tekniker Servis adı ile bilinir ve  Bursa’nın başta 6 merkez ilçesi (Nilüfer, Mudanya, Osmangazi, Yıldırım, Gürsu, Kestel) olmak üzere tüm ilçelerde aktif olarak servis götürerek taleplerinize karşılık vermektedir. Yeri geldiğinde Karacabey yeri geldiğinde Yenişehir’den İnegöl’e kadar hizmet götürüyoruz. Bazen Gemlik’den İznik ilçemize bazen de Orhaneli’den Keles ilçemize gidiyoruz. Klima ile ilgili arıza, bakım ve onarım talepleriniz için hemen bize ulaşın sizin de taleplerinize en uygun koşullar altında bir çözüm üretelim.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Bursa’da ikinci el klima alıyoruz

Evet, Bursa’da ikinci el klima alıyoruz. Satmak isteyenden alıyoruz. Gerekli bakım ve onarım işlemlerini yapıyoruz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonServisi ARA