Home / Klima Servisi / Baymak Elegant Plus Kapalı Kutusunda Sıfır Klima

Baymak Elegant Plus Kapalı Kutusunda Sıfır Klima

Bursa Baymak klima satışı için sıfır ve ikinci el alternatif seçenekleri sunan firmamız Bursa Tekniker Servis sizlere sıfır kapalı kutusunda Baymak marka cihazların satış ve montajı için de yardımcı oluyor. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak ve ekonomik fiyatlarla yaz sıcaklarına çözüm elde etmek isterseniz siz de iyi bir inverter klima ile tüm sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Üstelik yaz sıcaklarında iyi bir şekilde serinlemek ve kış soğuklarında rahat bir şekilde ortam sıcaklığını maksimum düzeye getirmek artık sizin elinizde olacak. Baymak marka cihazlar arasında şu anda satışını yapmakta olduğumuz kapalı kutu sıfır ürünlerde Elegant serisi ürünler mevcuttur. Baymak elegant serisinde elegant plus modeleri a++ enerji sınıfına sahip olması ile bilinir ve 9, 12, 18 ile 24 lük modeller mevcuttur.

Bursa Klima Servisi

Evinizin ya da kullanmak istediğiniz alanın büyüklüğüne göre alternatif modeller arasında seçim yapabilirsiniz. Klima satışlarımız ile alakalı güncel fiyat bilgisi için lütfen bize ulaşın. Baymak Elegant Plus Kapalı Kutusunda Sıfır Klima modellerimizden memnun kalacak ve iyi bir iklimlendirme imkanına sahip olacaksınız.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Bursa’da ikinci el klima alıyoruz

Evet, Bursa’da ikinci el klima alıyoruz. Satmak isteyenden alıyoruz. Gerekli bakım ve onarım işlemlerini yapıyoruz. …

One comment

  1. Nasıl satın alabilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonServisi ARA