Home / Bursa Tekniker Servis / Bursa Klima Arıza Onarım

Bursa Klima Arıza Onarım

Bursa klima arıza onarım hizmetleri denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olmamız işinin ehli kişilerle bir arada kusursuz bir hizmet sunabilmek adına çaba sarf ediyor olmamızdan kaynaklıdır. Bursa klima servisimiz 2015 yılından günümüze dek bu alanda faaliyet göstermekte ve maksimum verimlilik minimum hata ile sorunların ekonomik bir şekilde giderilebiliyor olduğunu size göstermektedir. Bizi tercih eden müşterilerimiz daima uygun fiyatlarla hızlı bir şekilde sonuç elde eder ve kusursuz bir hizmet politikasından yararlanır. Bursa Tekniker Servis bünyesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan “Bursa Klima Servisi” hızlı ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile çalışmaktadır.

İkinci el klima alım satım konusunda da salon tipi cihazlarınız için hizmet veriyoruz. Klima montajı, klima satışı, klima yer değiştirme, klima bakımı, klima arıza onarımı gibi alanlarda faaliyet gösteren şirketimiz sizlere yaptığı tüm işlemler için garanti vererek hizmet sunar.

Salon tipi klima arıza onarımı

Sanayi şehri olan Bursa’da salon tipi klimalarınızın arıza onarımları için ve bakımları için bize ulaşmanız durumunda ekonomik fiyatlarla hizmetler verilmektedir. Bursa Klima servisimiz salon tipi cihazlarınızda meydana gelen sorunların onarımı için önce arıza teşhisi koyar sonrasında da sorunun giderilmesi için size maliyet hesabı sunar. Onay verilmesi durumunda parça değişimi yapılır ve en uygun şekilde cihazlarınız çalışır vaziyette sizlere teslim edilir.

Duvar tipi klima  arıza onarımı

Ev ve ofislerde sıkça kullanılan duvar tipi cihazlar hem bireysel çözümlerde hem de kurumsal çözümlerde pek çok alanda kullanılabilmektedir. Otel, restoran, cafe, market, ofis, ev vb. birçok alanda kullanılmakta olan duvar tipi klimalarda meydana gelen sorunların onarımı için hemen iletişime geçebilir ve adresinize usta talep edebilirsiniz. Adresinize gelecek olan teknik servis ekiplerimiz sorunların ne olduğunu görecek ve durum hakkında size bilgi verecektir. Bursa klima servisimizin verdiği bilgiler doğrultusunda işlem yapılmasına onay verirseniz hemen işleme alınacak ve sorunların giderilmesi sağlanacaktır.

Klima bakımı teklifi;

Düzenli bir şekidle bakımı yapılan cihazların çok daha verimli bir şekilde ısıtma ve soğutma işlemi yaptığını biliyoruz. Dolayısı ile hem sizin sağlığınız için hem de cihazın verimli bir şekilde çalışmaya devam edebilmesi için düzenli bir şekilde klima bakımı yapılmasını öneriyoruz. Bursa klima servisimizi tercih etmeniz durumunda ekonomik fiyatlarla bakım ve onarım imkanımızdan yararlanabilirsiniz.

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Beko Neoplasma Klima Ürün İncelemesi

Beko tarihçesine baktığımızda 1977 yılında Arçelik distribütörlüğünü devretmesi neticesinde 1983 yılndan sonra güçlü bir şekilde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA