Home / Klima Servisi / Bursa Klima Sökme

Bursa Klima Sökme

Bursa da klima sökme, takma, arıza onarımı ve bakım gibi işlemler için bize ulaşabilirsiniz. Sökme işlemleri için genellikle aynı gün içinde çözüm üretebiliyoruz. Talep ettiğinizde bize 0505 992 06 95 numaralı telefon hattı üzerinden ulaşabilir ve randevu isteyebilirsiniz. Adresinize gelerek cihazınızın durumunu görüp gazını toplayıp güzel bir şekilde sökme işlemini yaparız.

Klima sökme işlem ücreti nedir?
♦ Cihazınız 9-12 btu ise alt limit 150 TL’dir.
♦ Cihazınız 15-24 btu arasında ise alt limit 200 TL’dir.
♦ Cihazınız 48 Btu salon tipi ise alt limit 250 TL’dir.
♦ Cihazınız 48 Btu tavan tipi cihazlar için alt limit 350 TL’dir.

Bu rakamlar cihazın konumu ve adetine göre değişkenlik gösterebilmekte olup afaki olarak karşılaşabileceğiniz alt limit değerleridir. Bursa klima servisimizi arayarak durum hakkında bilgi verebilir ve fiyat teklifi ya da keşif talep edebilirsiniz. Adresinize gelecek olan ekibimiz cihazınızın gazını toplar iç ve dış ünitesini sökerek size eksiksiz bir şekilde teslim eder.

Tekrar montaj için geliyor musunuz?
Talep etmeniz durumunda montaj işlemi için de yardımcı oluyoruz. Montaj zamanını ve yerini bize bildirmeniz durumunda bir program hazırlıyor ve karşılıklı olarak uygunluk durumuna göre adresinize gelerek işlem yapıyoruz.

2. El klima alıyor musunuz?

Kullanmadığınız ya da artık kullanmak istemediğiniz tüm klimalarınıza talibiz. Hemen iletişime geçerek whatsapp üzerinden cihazınızın iç ünite, dış ünite ve etiket fotoğrafını atarak bizden hemen bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Onay verilmesi durumunda yerinize geliyor cihazın sökme işlemlerini de yaparak tertemiz bir şekilde satın alıyoruz.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Bursa’da ikinci el klima alıyoruz

Evet, Bursa’da ikinci el klima alıyoruz. Satmak isteyenden alıyoruz. Gerekli bakım ve onarım işlemlerini yapıyoruz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonServisi ARA