Home / Klima Servisi / Bursa klima bakım servisi

Bursa klima bakım servisi

bursa klima bakım servisi
Bursa klima bakım ve onarım hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz.

Bursa klima bakım servisi ekiplerimiz sizlere en uygun koşullarda hizmet sunmayı prensip edinmiştir. Bize 0505 992 06 95 numaralı telefon hattını arayarak ulaşabilirsiniz. Ekibimiz adresinize geldiğinde klima bakımı talebi oluşturduysanız;

  1. Klimanızın ısıtma ve soğutma kontrolünü sağlar.
  2. Klimanızın gaz basıncını kontrol eder.
  3. Klimanızın iç ünitesinde yer alan filtrelerini temizler
  4. Klimanızın iç ünitesini solvent ve pompa ile temizler.
  5. Klimanızın dış ünitesini solvent ve pompa ile temizler.
  6. Klimanızın son kontrolünü ve performansını izler ve size sorunsuz bir şekilde teslim eder.

Bu alanda bizi tercih ederek kusursuz bir yaz serinliği, kusursuz bir kış sıcağı elde etmek mümkün olacak ve siz de en uygun koşullarda firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Bursa Tekniker Servis firmamız sizlere klima satış, klima montaj, klima bakım, klima tamiri, klima yer değiştirme, klima sökme takma, klima motor değiştirme, klima revizyon gibi alanlarda hizmetler sunar. Kredi kartı ile 6 taksit ile ödeme yapabilir ya da dilerseniz nakit ödeme yapabilirsiniz.

Sizlere en uygun ödeme koşulları ile hizmet sunan firmamız ikinci el klima alım satım alanında da ihtiyaçlarınıza yönelik çözümlerle hizmetinizdedir. Beklentilerinizin en uygun koşullarda karşılanmasını sağlayan Bursa Klima Servisimiz satışını yaptığı ve tamirini yaptığı tüm cihazlar için yapına işleme garanti vermektedir.

Bursa Klima Servisi
cep telefonundan buraya tıklayarak hemen arama yapabilirsiniz.

Bakım yapmadan önce sorunsuz çalışan klima bakımdan sonra arıza yapabilir mi?

Bizim halkımız genellikle sorunsuz çalışıyor gittiği yere kadar gitsin de sonra usta çağırayım mantığı ile hareket ediyor. Malesef aradan yıllar geçiyor bakıyor ki cihazdan artık istenmeyen durumlar meydana geliyor kötü kokular çıkıyor iyi performans elde edilemiyor sonra klima ustası çağırılıp bakım yapıldıktan sonra arıza durumu vs. çıktı mantığı ile yaklaşılıyor bu durum malesef yanlıştır. Cihazlarınıza yılda 2 kez klima bakımı ve her ay mutlaka filtre temizliği tavsiye ediyoruz. Böylelikle hem daha verimli hem de daha sağlıklı sonuç alırsınız. Şu konuda da içiniz rahat olsun ki sorunsuz bir şekilde çalışan klimanız istisnai bir durum olmadıkça usta gelip gittikten sonra arıza yapmaz. Tabi bazı durumlar bunun dışındadır. Örnek verecek olursak birçok klimada soğutma sorunu meydana geldiğinde kapasitör arızası ile karşılaşabiliyoruz. Kapasitör arızası ile alakalı yazımıza klima kapasitörü neden arıza yapar başlıklı sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Bursa’da ikinci el klima alıyoruz

Evet, Bursa’da ikinci el klima alıyoruz. Satmak isteyenden alıyoruz. Gerekli bakım ve onarım işlemlerini yapıyoruz. …

One comment

  1. Fabrikamızdaki klimalar için bir bakım teklifi almak istiyoruz. Yardımcı olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA