Home / Referanslar / Altus 24000 Btu klima

Altus 24000 Btu klima

Bursa Teknik Beton Yaylacık şantiyesinde bugün bir klima montajı yaptık. Satış ve montajını yaptığımız bu cihazın müşterimize hayırlı olmasını ve iyi günlerde kullanmalarını dileriz. Cihazın teknik özelliklerini inceleyecek olursak ısıtma, soğutma, nem alma ve fan modu bulunan bu ürünümüz 25.000 btu soğutma ve 28.000 Btu ısıtma kapasitesine sahip olması ile bilinir. Cihazın tertemiz olması daha önceki sahibinin korunaklı bir alanda kullanmış olması ve iyi bir bakımdan geçirmiş olmamızdan kaynaklanmaktadır. Sizde bunun gibi tertemiz 2. el klima satın almak isterseniz ya da kullanmaktan vazgeçtiğiniz klimalarınızı satmak isterseniz hemen 0505 992 06 95 numaralı telefon hattını arayarak bize ulaşabilirsiniz. Bursa Tekniker Servis sizlere en uygun fiyat garantisi ile hizmet verir.

Temel olarak 70 metrekare bir alanda etkili düzeyde ısıtma ve soğutma performansına sahip olna bu cihaz sıcak yaz günlerinde iyi bir soğutma, soğuk kış günlerinde ise 7 derecenin üzerinde iyi bir ısıtma meydana getirecektir. Lakin on off model cihaz olduğundan dolayı 7 derece ve altında afallamaktadır. Beton inceleme laboratuvarında montajını yaptığımız bu cihazın kurulumu akabinde ne kadar iyi bir performans verdiğini bizzat test ettik ve laboratuvar personelinin güzel yorumlarını aldık.

Kendilerine yeni klimaları hayırlı olsun diyoruz ve iyi günlerde kullanmalarını diliyoruz.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Bursa Arçelik Klima Teknik Servis

Bursa Arçelik Klima Teknik Servisimiz sizlere en uygun fiyatlarla hızlı ve ekonomik işlemler sunmayı hedef …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA