Home / Nilüfer Klima Servisi / Bursa Vestel Klima Servisi

Bursa Vestel Klima Servisi

Bursa Vestel Klima servisi talepleriniz için özel olarak hizmet veriyoruz. Garanti kapsamı dolmuş olan tüm marka ve model cihazlarda olduğu gibi Vestel marka cihazlarda da sizler için arıza onarımı ve bakım hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz. Adresinize geliyor cihazınızdaki arıza onarımı için tespit yapıyor ve sizlere maliyet bildiriyoruz. Onay verilmesi durumunda da arızanın onarımını yapıyoruz. Zor şartlarda dahi olsa çözüm ortaklarımız vasıtası ile sizlere en kısa süre içinde en uygun çözümleri sağlıyoruz.

Mesela yukarıdaki fotoğraflarda dış ünitenin kesinlikle el kol yetişmeyecek bir konumda bağlı olduğunu ve asansör yardımı ile yukarıya çıkmış olduğumuzu ve cihaza gaz verdiğimizi görüyorsunuz. Bu müşterimiz Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yer alan Konak mahallesinde yaşamaktadır. Bina yönetimi aldığı karar neticesinde vatandaşlara dış cephe mantolama işlemi sırasında burayı uygun görmüş ve malesef böyle saçma sapan bir yere montajı yapılmış. Lakin sonradan meydana gelecek arıza masrafları ve olası bakım durumları hiç düşünülmeden hareket edilmiş.

Adrese ilk gittiğimizde fl hatası olduğu bildirildi ve bu hatanın basit bir şekilde çözüme kavuşturulmasını sağladık. İyi bir bakım yaptık ve iç üniteyi temizledikten sonra teknik bir işlem ile vestel fl hatasının giderilmesini sağladık. Lakin cihazda gaz eksiği olduğu için soğutma neredeyse yok denilebilecek kadar azdı ve müşterimiz bu durumdan hiç memnun değildi. Bu noktada çözüm ortaklarımız ile iletişime geçtik ve ertesi gün için saat 10-11 civarında buluşmaya karar verdik.

Öğleden önce söz verilen saatlerde adrese gidilerek gaz dolumu yapıldı ve cihazın sorunsuz bir şekilde müşterimize teslimatı yapıldı. Tekrar arıza vermemesini ümid ediyoruz zira bina genelinde her seferinde arıza için asansör çağırmak ve asansör maliyetine girmek gerekecek. Bu bize yansımadı ama yine de bizim sizlerden ricamız böyle saçma sapan yerlere klima montajı yaparak kimseyi zor durumda bırakmamanızda fayda var.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

gölyazı klima servisi

Nilüfer Klima Teknik Servis

Klima arızası veya klima bakımı için ulaşmanız gerektiğinde, teknik servis talebiniz olduğunda, klimanızın yerinin değişmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA