Home / 2. El Klima / İkinci el klima alanlar

İkinci el klima alanlar

Bursa’da ikinci el klima alanlar şeklinde arayış içinde olan bireyler için bu konuyu hazırladık.

bursa ikinci el klima alım satım

Eğer elinizde bir klimanız var ve bu klimayı satarak nakde çevirmek isterseniz bize ulaşabilir ve klimanızı değerinde satabilirsiniz. Biz Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yer alan dükkanımızda satmak istediğiniz klimaları gelip kontrol ediyoruz. Fiziki özelliklerine bakıyor ve ikinci el klimalarınız için bir değer biçiyoruz. Sizin de onayınız olursa hemen nakit olarak satın alıyoruz.

İnverter ikinci el klima fiyatları nedir?

İkinci el inverter ya da on off cihazlar bizim için fark etmeksizin satın alınabilir durumdadır. Lakin fiyat farkı olmaktadır. İkinci el inverter klimalar on off klimalara nazaran daha yüksek rakamlarla satın alınabilmektedir. Bursa’da inverter klima satışı yapan müşterilerimizin adresine gittiğimizde eğer cihaz inverter, 410 gazlı ve 32 gazlı olması durumunda değeri daha da üst limitlere çıkabilmektedir. Lakin 22 gazlı olan modeller diğer modellere nazaran daha düşük fiyatla satın alınabilmektedir. Cihaza rakam verebilmek için temizliğine, kaç yıllık olduğuna, cihazın faturasının olup olmamasına, cihazın duvara bağlı olup olmamasına bakarız.

İkinci el on off klima alım satım 

Bursa ikinci el on off klima alım satım işlemleri ile ilgili bize ulaşan müşterilerimiz için bir randevu veririz. Anlaştığımız zaman dilimi içinde adresinize gelerek hemen değer biçer ve ekonomik fiyatlarla alım satım işlemlerini gerçekleştiririz. Bursa da klima satışı yapmak isteyen müşterilerimizi hiç bekletmiyor, adrese gidiyor ve cihazın değerini söylüyor ve anlaşılması durumunda hemen sökerek satın alıyoruz.

Bursa klima servisi

Klima bakımı, klima arızasının onarılması, klima montajı, klima sökme, klima yer değiştirme, klima satış gibi işlemlerle ilgili bize ulaşmanız durumunda sizlere ekonomik fiyatlarla yardımcı oluyoruz. Bursa klima servisimiz başta Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve Mudana olmak üzere Gürsu, Kestel, Gemlik ilçelerinde de aktif olarak hizmet vermektedir. Ayrıca İnegöl, Yenişehir ve Karacabey’den gelen taleplere de çok hızlı bir şekilde karşılık verebiliyoruz. Lakin diğer ilçelerde aynı hızda hizmet veremiyoruz. Şehir içinde gelen taleplerin hızlı bir şekilde sonuçlandırılması Bursa klima servisimiz tarafından tercih edilmektedir. Klima bakım onarım servis olanakları ile ilgili hizmetimiz hızlı, güvenilir ve ekonomik fiyatlarla çözümler üretebilmek hedefimizdir.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Bursa ikinci el klima alım satım

Bursa merkez ve ilçelerde ikinci el klima alım satım işlemleri için bize ulaşabilirsiniz. Elimizde her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA