Home / 2. El Klima / Bursa klima montaj hizmetleri

Bursa klima montaj hizmetleri

Bursa da klima montajı için veya sökme takma gibi işlemler için bize ulaşabilirsiniz. Bu alanda en uygun koşullarda cihazınızı gider yerinden söker ve yeni takılacak yerine getirerek montajını yaparız. Cihazınızın markası fark etmeksizin adresinize geliyoruz ve var olan performansını aynı şekilde montajının yapılacağı yerde de koruması için gazını hapsederek cihazınızı komple olduğu yerden söküyor ve yeni adresinize getirip isterseniz klimanızın bakımını da yaprak tertemiz bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Klima sökme takma işlemleri için bize ulaşmak isterseniz 0505 992 06 95 numaralı telefon hattımızı arayabilirsiniz.

Cihazınızın montajı esnasında ilave olarak kullanılması gerekebilecek bazı malzemeler vardır. Örneğin dış ünite asılacaksa dış ünite ayak konsolları, eğer iç ünite ile dış ünite arasında mesafe uzayacaksa yeni boru ya da boru ilavesi gelir. Ayrıca klimanızın iç ünitesi ile dış ünite arasında haberleşme sağlamak için sinyal kablosu gerekiyor.

Tüm marka ve modeller için klima montajı hizmetimizden yararlanmak isterseniz bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Klimalarınızın arıza onarımını yapıyoruz, klimanızın bakımını yapıyoruz, klimanız ısıtma ya da soğutma sorunu varsa veyaz gaz eksiği varsa ya da gazı bitmişse kontrolünü sağlıyor ve gereğini yapıyoruz. Klima ile ilgili tüm işlemler için Bursa klima servisimize ulaşabilir ve sorunsuz bir şekilde cihazlarınızın çalışır vaziyete gelmesini sağlayabilirsiniz.

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Regal 2. El 12000 Btu İnverter Klima

Bursa klima servisimiz sizlere ikinci el klima alanında, klima arıza onarımı, klima montajı ve klima …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servisi ARA