Home / Referanslar / Bursa klima arıza onarım servisi

Bursa klima arıza onarım servisi

Solda gördüğünüz görsel Mine Balcı Sigorta Acentesidir. Bugün Mine Hanım’ın talebi üzerine adrese gittik klimasını soğutur vaziyete getirdik. Öncelikle Mine Hanım neler yapıyor kısaca müşterimizin tanıtımına da yer verelim istiyorum. Mine Hanım Trafik sigortası, doğal afet sigortası (dask) kasko, konut sigortası, iş yeri sigortası, özel sağlık sigortası, bireysel emeklilik gibi işlemler için sizlere hizmet veriyor.  Başta Bursa olmak üzere Türkiye geneli için MB Sigorta acentesine telefon edebilir ve bu alandaki ihtiyaçlarınız için çözüm elde edebilirsiniz. Biz kendilerine yeni gibi 2. el dış ünitesi için hayırlı olsun dileklerimizi buraya bırakıyoruz. Klima arızalarının hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılmasında etkin rol alan teknik servis personelimiz alanında uzman ekiplerden oluşmakta ve arızanın kaynağını tespit ettikten sonra size karşılaşacağınız rakamlar konusunda bilgilendirme yapmaktadır.

Bursa Tekniker Servis bünyesinde hizmet vermekte olan Bursa Klima servisimiz sizlere klima arızasının onarımı, bakım ve montaj gibi alanlarda hizmetler sunmaktadır. Bizi tercih etmeniz durumunda adresinize gelir arızalı parçanın ne olduğunu tespit eder ve sorunun kaynağına inerek sorunun onarılmasını sağlarız. Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan Bursa Klima servisimiz sizler için sunulan hizmeti faturalandırır ve bir yıl garanti vererek hizmet sunar. Beklentilerinizi daima en uygun koşullar altında karşılayıp sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı amaç edinmiş bulunuyoruz. Klimalarınızın yılda en az 2 kez bakımının yapılmasına özen gösterilmesini tavsiye ediyoruz. Klima arızasının onarımı için iletişime geçmeniz durumunda adresinize gelindiğinde sorunun tespit edilmesi, yapılacak işlemler hakkında size bilgilendirme ve onayınız ile beraber işlemin tamamlanması ve faturalandırılarak ödeme alınması sağlanır. Tüm bu işlemler için sizlere teknik servis personelimiz refakat eder.

İnternet sitemiz içeriğinde yer alan klima arıza kodlarını da inceleyebilir ve nasıl sorunla karşı karşıya olduğunuzu tahmin edebilirsiniz. Klima onarımında bizi tercih etmeniz durumunda içiniz rahat ve güvenle arkanıza yaslanabilirsiniz. Çünkü daima kaliteli ve kusursuz bir çalışma yapmak üzere sizlere hizmet sunuyoruz. Bir referans çalışmamızı daha sizlere sunuyor ve müşterimize hayırlı olsun iyi günlerde kullanmasını temenni ediyoruz.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Bursa Arçelik Klima Teknik Servis

Bursa Arçelik Klima Teknik Servisimiz sizlere en uygun fiyatlarla hızlı ve ekonomik işlemler sunmayı hedef …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA