Home / Bursa Tekniker Servis / Beko Neoplasma Klima Ürün İncelemesi

Beko Neoplasma Klima Ürün İncelemesi

Beko tarihçesine baktığımızda 1977 yılında Arçelik distribütörlüğünü devretmesi neticesinde 1983 yılndan sonra güçlü bir şekilde Beko markasını ön plana çıkarmayı başarmıştır. Günümüzde beyaz eşya ve klima alanında çok etkili bir konuma sahip olan bu markanın şu anda incelemekte olduğumuz ürünü on off grubunda 22 gazlı bir klimadır. Bugün birçok insan tarafından tercih sebebi olarak görülmekte olan bu ürün özellikle düşük enerji tüketimi ve etkili performansı sebebi ile insanların öncelikli tercihleri arasında yer alır. Kolayca yedek parça tedariği sağlaybiliyor olmamız ve olası arızaların hızlı bir şekilde giderilebiliyor olması da biz teknik servisler açısından büyük bir önem arz ediyor. Zira müşteri memnuniyeti açısından hızlı bir şekilde sonuç elde etmek her zaman faydalı olmuştur.

Bu cihazımız 22 gazlı yani eski tip gazlı bir üründür. Bu gaz yerini artık 407 gaza bırakmıştır. Böylelikle daha çevreci bir şekilde cihazı kullanmak mümkün olmuştur. 18000 btu soğutma ve ısıtma kapasitesine sahip olan bu cihaz ile beraber yaklaşık 50 metrekare bir alanda iyi bir ısıtma ve soğutma elde etmek mümkündür. Bu cihaz inverter değil, on off sınıfındadır. Bununla ilgili yazımızı okumak isterseniz İnverter klima ile on off klima arasındaki fark nedir? konu başlıklı metnimizi şöyle bir okumakta fayda var.

Yukarıdaki görselde müşteriden almış olduğumuz hali ile bir görsel paylaşmıştık. Bu görselde ise temizleme işlemleri yapılmış ve bakımları yapılmış bir halde sizlere sunuyoruz. Cihazların gerekli bakım ve onarım işlemlerinin yapılması ile beraber adeta sıfır cihaz gibi satışa sunulabilir olduğunu fark etmişsinizdir. Biz bu işi yıllardan beri sizlere sunuyor ve satmak istediğiniz tüm klimaları hemen adresinize gelerek değerinde satın alıyoruz.

Atölyemize getirdiğimiz klimalarınızın öncelikle bakımlarını yapıyor ve klima test aşamasına getiriyoruz. Bu süreçte klimanızın çekeceği amper değerinden motorun gürültülü çalışıp çalışmamasına kadar, klimanızın gaz basıncından iç dış temizliğine kadar iyi bir sonuç elde etmeniz için çaba sarf ediyoruz.

Satılık ikinci el klimalar için bizi tercih eden müşterilerimiz daima en uygun cihazları büyük bir titizilikle bakımları yapılmış düzeyde satın alabilmektedir. Bugün birçok insan tarafından tercih ediliyor olmamızdaki temel etken tüm cihazlarımızı adeta ilk günkü formatına getirecek düzeyde büyük bir titizlikle temizliyor, bakımlarını yapıyor, gazlarını tamamlıyor ve sorunsuz bir şekilde teslim ediyor olmamızdan geçer. Sizler de dilerseniz ikinci el klimalarımızı gelip görebilir ve hemen satın alabilirsiniz. Satın alma işlemleri akabinde hemen adresinize getiriyor ve titiz bir şekilde klima montajınızı yapıyoruz. Sattığımız tüm cihazlar gerekli bakım ve kontrolleri yapılmış vaziyette sizlere teslim edilmektedir. Dilerseniz on off, dilerseniz inverter klima modellerimizden yararlanabilirsiniz. Duvar tipi, salon tipi, kaset tipi cihazlar için hemen iletişime geçebilir ve Bursa Klima Servisimizden hizmet alabilirsiniz.

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Bakımsız klima hasta eder mi?

Bakımlı klima ve bakımsız klima ile alakalı yukarıda paylaştığımız görselden yola çıkacağız. Bu görselde aynı …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servisi ARA