Home / Klima Servisi / Arçelik Klima Servis Hizmetleri

Arçelik Klima Servis Hizmetleri

Bursa’da özel olarak tüm marka ve modeller için servis hizmeti vermekte olan şirketimize hemen ulaşabilirsiniz. Klima arıza onarımı, klima bakımı, klima yer değişimi, klima satışı, ikinci el klima satışı gibi işlemler için bizi tercih edebilirsiniz.

 

Yukarıdaki görsellerin birinde montajını yaptığımız bir cihazın fotoğrafını, diğerinde toplu satış halinde araca yüklenmiş pozisyonu ve son görselde ise motor arızası veren bir klimanın arıza tespitinden kesitler görmektesiniz. Bursa klima servisimize ulaşan müşterilerimiz hızlı bir şekilde sonuç almaktadır. Sorunların ne olduğunu tespit eder ve kısa süre içinde sorunun giderilmesini sağlayarak çözüm odaklı bir şekilde hizmet veririz. Bu alanda bizi tercih eden tüm müşterilermiz bilir ki yaz sıcaklarında rahat bir nefes almak için Bursa Tekniker Servis hizmetinizdedir.

Arçelik klima elektronik kart onarımı

Klima elektronik kart arızaları maalesef istemediğimiz durumlardan biri olsa da sıkça karşımıza çıkabilmektedir. Özellikle elektrik gerilim dalgalanması, yüksek gerilim, sürekli gidip gelen elektrik bu sorunu beraberinde getirmektedir. Böyle bir durumda on off düz cihazlarda ya da inverter cihazlarda fark etmeksizin elimizden geleni yapıyoruz. Düz cihazların büyük bir bölümünde kart revizyonu ile beraber kurtarabiliyor olsak da maalesef inverter olan yeni nesil cihazlarda bu oran henüz istenen seviyeye gelememiştir. Ustalarımız bu konuda gerekli özenli çalışmayı sağlasa da inverter kart revizyonu işlemi gerçekten büyük bir ilgi, bilgi ve tecrübe gerektiriyor. Bu durum maalesef ülke genelinde çok yaygın bir hale gelmedi. Lakin yine de olabildiğince çözüm odaklı bir şekilde inverter kart tamirini de sağlıyoruz.

Arçelik klima dış ünite fan motoru değişimi

Bu görselde bir düz yani on off klimanın dış ünite fan motoru arızası ile karşılaşıyoruz. Bu arıza neticesinde genellikle iç ünitede yer alan cam sigortanın patladığını görürsünüz. Fan motoru her ne kadar rahat bir şekilde dönüyor olsa da eğer sargılar zarar gördüyse bu sorun kaçınılmaz olacaktır. Fan motoru değişimi ile beraber sorunun giderildiğini görmek mümkün olacaktır. Fan motorunun tek başına değişimi ya da bütün olarak değişimi mümkün olsa da genellikle maliyeti minimize etmek ve sağlam parçaları kullanmakla beraber sadece motor değişimi yeterli olmaktadır.

Bursa klima servisimiz sizlere Arçelik klima arıza onarımı, Arçelik klima bakımı, Arçelik ikinci el ve sıfır klima alım satım hizmetleri gibi alanlarda özel olarak hizmet sunmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda sıfır satış için yetkimiz vardır. Lakin arıza onarım kısmında tamamen özel olarak hizmet sunarız. Bize ulaşmanız durumunda Bursa klima servisimizin imkanlarından en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Klima sökme ve montaj ücretleri

Bursa klima servisimiz sizlere klima ile ilgili her alanda hızlı ve güvenilir hizmet sunmaya devam …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servisi ARA