Home / Klima Servisi / İkinci el inverter klima alım satım

İkinci el inverter klima alım satım

Bursa ikinci el inverter klima alım satım

Bursa merkez ve ilçelerimizde ikinci el inverter ya da 410 gazlı ve 32 gazlı klimalar için alım satım hizmetleri vermekteyiz. 22 gazlı eski tip cihazlar artık hurda niyetine ayrılmaktadır. Yeni nesil cihazlar için alım ve satım konusunda makul fiyatlarla sizlere hizmet sunuyoruz. Satmak istediğiniz cihazlar varsa hemen internet sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilir ve klimalarınızı satmak istediğinizi bildirebilirsiniz. Whatsapp ya da telegram üzerinden fotoğraf paylaşarak ortalama bir fiyat teklifi alabilir ya da adres paylaşarak adresinize ekip göndermemizi isteyebilirsiniz. Adrese gelen ekiplerimiz gerekli kontrolleri yaptıktan sonra net bir rakam bildirir ve onay verirseniz klimanızı satın alırlar.

İkinci el inverter klima satış

Bizden klima satın almak isteyen müşterilerimiz bilir ki, satın aldığımız klimalar belirli kıstaslara göre alınmaktadır. Temiz mal alır, temiz mal satarız. Dolayısı ile eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde ikinci el klima alım, satım işlemleri için siz de bize ulaşabilirsiniz. Satın aldığımız klimalar atölyeye geldiğinde ilk olarak iyi bir bakımdan geçer. Gerekli bakım işlemleri akabinde onarım gerektiren durumlar varsa gerekli onarım işlemleri tamamlanarak satışa hazır hale getirilir. Klima satın almak isteyen müşterilerimiz gelerek istediği cihazı tercih eder ve genellikle aynı gün içinde satın alma ve montaj işlemleri tamamlanır.

İkinci el klimada neden bizi tercih etmelisiniz?

Bursa Klima servisimiz sizlere Bursa Tekniker Servis bünyesinde hizmet vermektedir. Satın alacağınız klimalar için gerekli bakımlar atölye ortamında yapılmakta ve tüm detaylar büyük bir titizlikle incelenerek gerçekleştirilmektedir. Bu alanda bizi tercih eden müşterilerimiz kaliteli bir hizmet alırken ekonomik fiyat politikalarımızdan da yararlanabilmektedir.

Bursa’da merkez ve ilçelerde aktif bir şekilde hizmet sunuyoruz. Merkezde genellikle aynı gün içinde ilçelerde de genelde aynı gün yoğunluk varsa ertesi gün iş bitirilecek şekilde hizmet verilmetkedir. Bursa Nilüfer’de yer alan işletmemiz sizlere Nilüfer, Osmangazi, Mudanya, Gürsu, Kestel, Yıldırım, Gemlik, Karacabey, İnegöl ve diğer tüm ilçelerde hizmet sunar.

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Klima sökme ve montaj ücretleri

Bursa klima servisimiz sizlere klima ile ilgili her alanda hızlı ve güvenilir hizmet sunmaya devam …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servisi ARA