Home / 2. El Klima / 2. El Klima toplamaya başladık

2. El Klima toplamaya başladık

1 Aralık 2021 itibariyle yaz sezonumuza hazırlıklar için klima toplamaya başlamış bulunmaktayız. Satmak istediğiniz ikinci el klimalarınız için siz de hemen iletişime geçebilirsiniz. Bize ulaşmak için bursateknikerservis@gmail.com mail adresimize mail gönderebilir ya da 0505 992 06 95 numaralı telefon hattımızı doğrudan arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Sıfır kutusunda (faturalı) klimalarınız için de talibiz. Çeşitli sebeplerden dolayı klima alan ama aldığı klimayı değerinde satmak isteyen müşterilerimize en uygun teklifleri iletiyor ve cihazınıza talip oluyoruz. Bursa klima servisimiz Bursa’nın her yerinde satmak istediğiniz klimalar için adresinize geliyor cihazınızın kontrollerini yaparak uygun görülmesi halinde teslim alıyor.

Siz de hızlıca cihazınızı değerinde nakit satarak ödemenizi alıyor ve keyfinize bakıyorsunuz.

Bursa klima servisimiz klima arıza onarımı, klima bakımı, klima montajı, klima yer değiştirme, klima işlemleriniz için teklif süreçlerinde hızlı ve güvenilir hizmet sunabilmek için 2013 yılından günümüze dek çalışmalarını sürdürmektedir.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Regal 2. El 12000 Btu İnverter Klima

Bursa klima servisimiz sizlere ikinci el klima alanında, klima arıza onarımı, klima montajı ve klima …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servisi ARA