Home / Klima Servisi / Profesyonel Bursa Klima Servisi

Profesyonel Bursa Klima Servisi

İklimlendirme alanında ısıtma ve soğutma bölümünde hizmet vermekte olan Bursa Tekniker Servis sizlere profesyonel olarak klima arıza onarım hizmetleri sunar. Bu alanda kısa süre içinde aradığınız hizmet kalitesine erişmek isterseniz Bursa Tekniker Servis ile tanışmanız gerek.

Arıza onarım işlemlerinde aynı gün çözüm üretiyoruz;

Kurumsal işletmelerde ve bireysel müşterilerde etkin bir müşteri kitlesine sahip olan Bursa Klima servisimiz genellikle aynı gün içinde teknik servis hizmet taleplerinizi karşılıyor ve çözüm üretiyor. Genellikle tam donanımlı teknik servis hizmeti veren araçlarımız ile birlikte adresinize geliyor ve sorunun ne olduğunu analiz ediyoruz. Sorunun tespit edilmesi akabinde teknik personelimiz değişmesi gereken ya da onarılması gereken parça ve maliyet hakkında size bilgilendirme yapar ve onay vermeniz beklenir. Bu sürecin hemen akabinde araçtan gelen parça tedariği ya da dışarıdan parça tedariği gerekiyorsa süreç hakkında bilgilendirme yapılır ve işiniz çözülür.

Garantili klima onarım hizmeti;

Teknik servis ekiplerimiz tarafından yapılan parça değişimleri garanti kapsamında hizmetinize sunulacaktır. Çeşitli parçalar için belirlenmiş olan garanti süreçleri hakkında size bilgilendirme yapılacaktır. Gönül rahatlığı ile klimalarınızı kullanmanız için Bursa Klima Servisi ekiplerimiz yılında 365 günü hizmetinizdedir.

İkinci el klima montajı yapıyor musunuz?

Evet, satın almış olduğunuz cihazlar için yoğunluk durumumuza göre genellikle aynı gün ya da karşılıklı görüşme ile uygun olan zaman dilimi içinde klima montaj hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Güncel montaj ücretleri, malzeme ücretleri, gaz ücretleri vb. gibi tarifeler hakkında net bir rakam vermemiz malesef ki günümüz esnek kur politikasından dolayı mümkün olmuyor. Siz uygun olduğunuzda bize telefonla ulaşarak güncel montaj ücretleri hakkında bilgi alabilir ve hızlı bir şekilde çözüm üretmemizi sağlayabilirsiniz.

İkinci el klima tamiri yapıyor musunuz?

Evet, arızalı olarak satın aldığınız ikinci el klimalar için arıza onarımı ve klima bakımı işlemlerinden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz. Cihazınızda meydana gelecek arıza ne olursa olsun, çözüm üretemediğimiz bi alan yoktur. Klimanızı gerekirse komple dağıtır baştan olması gerektiği gibi düzenler size hazır bir şekilde teslim ederiz. Bursa Klima servisimiz arıza onarımı alanında yapacağı işlemler neticesinde sizlere garantili hizmet sunar.

Klima bakım ücretleri ne durumda?

2022 yılı yaz dönemi için güncel klima bakım ücretlerimiz belirlenmiştir. Duvar tipi cihazlar için geçerli olan bu rakam salon tipi ve tavan tipi cihazlar için farklılık göstermektedir. Kurumsal ve toplu bakım işlemlerinde fiyatlar farklılık göstermektedir. İletişime geçerek fiyat teklifimizi değerlendirebilirsiniz.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Klima sökme ve montaj ücretleri

Bursa klima servisimiz sizlere klima ile ilgili her alanda hızlı ve güvenilir hizmet sunmaya devam …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servisi ARA