Home / Klima Servisi / Klima Servisi

Klima Servisi

Bursa merkez ve ilçelerde “klima servisi” arayışı içinde olan bireyler için hızlı ve ekonomik çözümler üretiyor, müşterilerimizden gelen talepleri en uygun şekilde çözümlüyoruz. Bursa klima servisi talepleriniz için 0505 992 06 95 den bize ulaşabilir ve servis talebi oluşturabilirsiniz.

Klima arıza onarım hizmetlerinde adresinize gelip cihazınızdaki sorunu tespit ettikten sonra yapılacak işlem hakkında ve maliyet hakkında size bilgilendirme yapıyoruz. Onayınız ile birlikte ilgili parçanın değişimi ya da tamirini yapıyoruz. Yaptığımız tüm işlemler için size bir yıl garanti evrağı veriyoruz ve cihazınızı sorunsuz teslim ediyoruz.

Klima bakımı için bize ulaşmanız durumunda adresinize geliyor ve solvent yardımı ile cihazınızın iç aksamında meydana gelen toz, pislik ve bakterilerin yok olmasını sağlıyoruz. Detaylı bir şekilde bakım hizmetimizden yararlanmak isterseniz siz de mutlaka yılda iki kez klima bakımınızı yaptırmak üzere bize ulaşabilirsiniz. Sorunsuz ve ekonomik çözümler elde etmek isterseniz biz bu alanda sizin can ve mal güvenliğinizi en iyi şekilde sağlayacağımızın sözünü veriyoruz.

Klima yer değiştirme işlemleri için bize ulaşmanız durumunda adresinize geliyor ve sökülmesi gereken cihazı gazını toplayarak malzemesine zarar vermeden titiz bir şekilde söküyor ve gidilecek adrese götürüyoruz. Adrese gidildiğinde montaj işlemleri için sizin tercih ettiğiniz en uygun alana istediğiniz şekilde cihazınızın montajını yapıyor ve sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Bursa’da ikinci el klima alıyoruz

Evet, Bursa’da ikinci el klima alıyoruz. Satmak isteyenden alıyoruz. Gerekli bakım ve onarım işlemlerini yapıyoruz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonServisi ARA