Home / Klima Servisi / Bursa Tekniker Servis – 0505 992 06 95

Bursa Tekniker Servis – 0505 992 06 95

Bursa klima servisimiz size soğutma ve ısıtma alanında hizmetler sunar. Kombi arıza onarım, kombi satış, kombi montaj gibi işlemleri özellikle kış döneminde sizlere sunarken yaz döneminde de klima satış, klima alım, 2. el spot cihaz toplama, klima tamiri, klima yer değiştirme ve klima bakımı gibi alanlarda hizmet sunar. Bursa Tekniker Servis firmamız sizler için beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı hedefler. Bursa Tekniker Servis bünyesinde yapılan tüm işlemler için size bir yıl servis garantisi ve parça garantisi verilir. Bursa klima servisimiz bursada soğutma ve ısıtma denildiğinde ilk akla gelenlerden biri olarak sektörün öncüleri arasında yerini korumaktadır. Daima uygun fiyat garantisi ile birlikte sizlere hizmet veren firmamız klima ve kombi bakım onarımları için sizlere hizmet sunar.

Bursa Tekniker Servis firmamızın bünyesinde sizlere beyaz eşya servisi, ikinci el beyaz eşya alım satım gibi alanlarda hizmet sunuyoruz. Klima servisimiz ısıtma ve soğutma alanında sizlere aktif olarak hizmetler sunar. Arıza onarımı ve alım satım gibi alanlarda tercihiniz olmanın haklı gurunu yıllardır yaşıyoruz. Kombi servisimiz ise ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarınız için hem arıza onarımı hem de petek temizleme gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Petek yıkama ve petek temizleme gibi alanlarda da hizmet sunan ekiplerimiz sizler için en iyisini yapar. Firmamız herhangi bir markanın yetkili servisi değildir. Tüm markalar için özel olarak servis hizmeti sunarız. Garanti kapsamı dışındaki cihazlarınız için uygun fiyat ve kaliteli işçilik için bize ulaşabilirsiniz. Bursa klima servisimiz ve Bursa kombi servisimiz daima beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak üzere faaliyet gösterir.

Kombi arıza kodları ya da klima arıza kodları ile karşı karşıya kaldığınızda bize internet sayfamızda yer alan iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilir ve teknik destek alabilirsiniz.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Arçelik Klima Servis Hizmetleri

Bursa’da özel olarak tüm marka ve modeller için servis hizmeti vermekte olan şirketimize hemen ulaşabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA