Home / Klima Servisi / Bursa klima teknik servis

Bursa klima teknik servis

Bursa klima teknik servis

Bursa klima servisleri içinde en iyisini, en uygun fiyatı vereni ve en kusursuz iş yapanı bir arada bulmak her ne kadar zor olsa da size bu alanda enleri yaşatmak üzere Bursa klima servisi ile çalışmaya davet ediyoruz. Bursa klima servisimiz, mitsubishi, daikin, toshiba, mistubishi electric, arçelik, lg, beko, vestel, sharp, sanyo, siemens, electra, general, goodman, airfel, ferroli, toshiba, samsung ve bunun gibi aklınıza gelebilecek birçok klima markası için montaj, arıza onarımı, bakım gibi alanlarda hizmet verir.

Klima sağlığa zararlı mı?

Klima sağlığa zararlı mı? Sorusu sıkça duyduğumuz sorulardan biridir. Klimanın sağlığa zararlı olduğu durumlar cihazın bakımının yapılmadığı ve çok fazla tozlu ortamlarda çalışıyor olmasından kaynaklanmaktadır. Bu sorun engellenebilir bunu için düzenli bir şekilde bakım gereklidir. Cihazlarınızın iyi bir şekilde ısıtma ve soğutma performansı sağlamasını istiyorsanız ve iç aksamının hastalık yaymasını istemiyorsanız lejyoner bakterisi ile tanışmak istemiyorsanız mutlaka işin ehli kişilere cihaz bakımlarınızı yaptırmanız gerekmektedir.

Klima seçiminde dikkat edilmesi gerekenler

Belki bugün birçok insan evinde klima kullanıyor ama neye göre seçtiği ve hangi koşullarda kullanması gerektiği konusunda maalesef tam olarak bir bilgi sahibi değildir. Bununla alakalı sizi nitelikli bilgiye eriştirmek istiyoruz. Klima seçiminde m2 olayının önemini vurgulamak isteriz. Klima alarak tüm alanı soğutmak ya da ısıtmak istiyorsanız evinizin ya da kullanacağının alanın metre karesi çarpı üç yüz seksen beş yapmanız gerek. Misal klima kullanacağınız alan 30 metre kare bir alan ise 30*385 hesabından karşımıza çıkacak rakam 11550 btu yani 12.000 btu değerinde bir cihaz almanızda fayda olacaktır.

Bursa Tekniker Servis ile bu alanda iletişime geçebilir ve hizmet alabilirsiniz. Sizlere klima bakımı, klima arıza onarımı, klima sökme ve klima montajı alanında hizmet veren firmamız hem arıza onarımı hem bakımı hem de yer değiştirme gibi alanlarda aktif olarak faaliyet gösterir. Sizlere Bursa da ikinci el klima alanında da hizmetler sunuyoruz. İnternette bursa da 2. el klima alan yerler ya da bursa 2. el klima satan yerler gibi çeşitli aramalar yaptığınızda da bize ulaşabilirsiniz. Spot klima alım satım hizmetlerimiz vardır. Sıfır ayarında çok temiz cihazlar için bize ulaşabilirsiniz. En iyi klima bakımlı klimadır.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Bursa’da ikinci el klima alıyoruz

Evet, Bursa’da ikinci el klima alıyoruz. Satmak isteyenden alıyoruz. Gerekli bakım ve onarım işlemlerini yapıyoruz. …

One comment

  1. bizim bir klima yer değiştirme işimiz var ulaşmanızı rica edeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA