Home / Klima Servisi / Bursa Osmangazi Klima Servisi

Bursa Osmangazi Klima Servisi

Bursa klima servisimiz yıllardır yaz, kış demeden sizlerin hizmetindedir. Servisimiz 2015 yılından günümüze dek klima bakımı, klima montajı, klima yer değiştirme, ikinci el klima alım satım, klima arıza onarımı konusunda sizlerin hizmetindedir. Bursa’da klima servisi arayışı içinde olan bireyler ve kurumsal firmalar tarafından tercih edilmekte olan şirketimiz sizlere garantili hizmetler sunar. Bursa klima servisimiz herhangi bir markaya bağlı değil, Bursa Tekniker Servis bünyesinde faaliyet göstermekte olan bir teknik servistir.

Bursa Osmangazi Klima Servisi

Biliyorsunuz ki, Osmangazi ilçemiz Bursa’nın metropol ilçeleri arasında yer alan en büyük ilçesidir. Bursa’nın birçok ilçelerinin kesiştiği noktalar arasında yer almaktadır. Biz de şehrimizin bu metropol ilçesinden gelen klima arıza onarımı, klima bakımı, klima onarımı, klima satışı ve montajı ya da klima yer değişikliği gibi konularda sizlere hizmet vermekteyiz. Bursa Osmangazi Klima Servisi talepleriniz için hemen internet sayfamız üzerinde yer alan iletişim kısmından ya da doğrudan 0505 992 06 95 numralı telefon hattını arayarak bir servis talebi oluşturabilirsiniz.

Klima yer değiştirme;

Klimalarınızın mevcut yerinden gazı toplanarak sökülmesi, mevcut yerinde nasıl performans gösteriyorsa aynı performansı nakil yapılacak yerde de sürdürüyor olması için sizlere kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Klima yer değiştirme talepleriniz için genellikle bir gün öncesinden bize ulaşmanızda fayda olacaktır. Bizi tercih eden müşterilerimiz için en uygun fiyat ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile klima yer değişimi işlemi sunuyoruz.

Klima arıza onarımı;

Bursa Osmangazi ilçesi ve diğer tüm ilçelerde gelecek talepleri hızlı bir şekilde değerlendirerek meydana gelen arızaların hızlı bir şekilde onarımını sağlıyoruz. Bursa Klima servisimiz marka fark etmeksizin on off klima arıza onarımı ya da inverter klima arıza onarımı gibi alanlarda sizlere hizmet sunuyoruz. Klima arıza onarımında önce cihazınızdaki arızanın ne olduğunu tespit ediyor ve maliyet hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Bunun sonucunda sizin onayınız ile birlikte işlem yapıyoruz. Cihazınızın değişen bir parçası olması durumunda bir yıl garanti veriliyor ve fiş ile fatura evraklarınız teslim ediliyor.

Neden Bursa Klima Servisi tercih etmelisiniz?

Bizi tercih ederseniz, klimanız için titiz bir çalışma ile arıza onarımını giderebiliriz. Klimanızın temiz ve titiz bir şekilde bakımını yapabiliriz. Ekonomik fiyatlarla klima yer değişimini sağlayabiliriz. En uygun fiyatlarla sizlere ikinci el klima satışı ve montajı gibi alternatifler sunabiliriz ve kullanmadığınız ya da artık ihtiyacınız olmayan klimalarınıza talibiz.

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Bursa’da ikinci el klima alıyoruz

Evet, Bursa’da ikinci el klima alıyoruz. Satmak isteyenden alıyoruz. Gerekli bakım ve onarım işlemlerini yapıyoruz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA