Home / Klima Servisi / Bursa klima servisi sıkça sorulan sorular

Bursa klima servisi sıkça sorulan sorular

Bursa klima servisi ile iletişime geçmek isteyen müşterilerimiz web sayfamız ya da facebook üzerinden anlık olarak bize ulaşabilir. Bursa klima servisimiz sizlere Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya, Gemlik, Orhangazi, Büyükorhan, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Yenişehir ilçelerinde hizmet vermektedir. Kısaca Bursa genelinde Bursa klima servisi firmamıza ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Sizlere klima bakımı, klima onarımı, klima satış, klima montaj, klima de montaj, klima yedek parça satışı, klima yer değiştirme, klima satın alma ya da ikinci el klima satma gibi alanlarda hizmetler sunuyoruz. Bursa klima servisimize ulaşmanız durumunda kısa bir süre içinde adresinize geliyor ve talepleriniz doğrultusunda hızlı, güvenilir ve profesyonel çözümler üreterek taleplerinizi değerlendiriyoruz.

Facebook sayfamızı ziyaret etmek isterseniz: https://www.facebook.com/bursaklimaservisi/ sayfamıza bakabilirsiniz. Bu sayfada genellikle satış yaptığımız ya da güncel olarak yaptığımız çalışmaları inceleyebilirsiniz. Mevcut referanslarımızı görüntüleyebilirsiniz. İkinci el klima almak ya da satmak istediğinizde bize ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Klima arıza onarımında fiyatlandırma nasıl?

  • 0505 992 06 95 numaralı telefon hattı üzerinden bizimle iletişme geçtiğinizde adresiniz kayıt edilir.
  • Adresinize en yakın ustamız kimse iletişime geçerek yönlendirme yapılır.
  • Ustamız adrese geldiğinde arıza tespit işlemi yapar ve değişmesi gereken parça varsa değişim maliyetini, onarımı gereken parça varsa onarım maliyetini ya da bakım gerekiyorsa yapılacak işlem ve bakım maliyetini size bildirir ve onay vermeniz istenir.
  • Sizin onayınız ile birlikte işlemlere başlanır ve gerekli onarım, bakım ya da değişim işlemi uygulanır, size ortalama 6 ay ile 1 yıl arasında bir garanti evrağı teslim edilir. Fiş ve fatura teslim edilir, ödeme alınır ve adresten ayrılınır.

Bursa klima servisi kaç yıldır sektörde?

2014 yılından günümüze dek sektörde olan Bursa Tekniker Servis, sizlere Bursa da klima alanında çözüm ortaklığı sunmayı hedeflemiştir. Yaz sürecinde soğutma, kış sürecinde ısıtma alanında faaliyet gösteriyoruz.

Bursa klima servisi resmi yetkili servis mi?

Teknik servisimiz 2012 yılından günümüze dek resmi olarak vergiye tabi, fiş ve fatura keserek hizmet vermektedir. Lakin hiçbir marka için yetkililiğimiz yoktur ve bu alanda bir girişimde bulunmayı düşünmüyoruz. Bursa genelinde gelen talepler doğrultusunda tüm ilçelerde aktif bir şekilde sahadayız ve özel servis hizmeti vermekteyiz.

Orijinal yedek parça kullanıyor musunuz?

Klima sektöründe kullanılacak yedek parçalar orijinal ve muadil olmak üzere gruplandırılmaktadır ve olabildiğince orijinal yedek parça kullanmaya özen gösteriyoruz. Lakin bazı istisnalar vardır. Buna örnek verecek olursak bazı gazlar doğaya zararlı olduğu gerekçesi ile yasaklanmıştır. (22 gaz) Lakin bu gaz türüne sahip milyonlarca klima mevcuttur. Doğaya zararlı olmaması açısından muadili olan 407c gaz modelini tercih ediyor ve klimalarınız için sorunsuz bir performans elde etmeye devam etmenizi sağlıyoruz.

Bu durum ayrıca klima motor (kompresör) arızalarında karşımıza çıkmaktadır. Genellikle belli başlı kompresör üreticilerinin ürünleri tercih edilmektedir ve genellikle sahip olduğunuz x marka klima aslında kendi kompresörünü kullanmıyor y marka kompresör üreticisinin motorunu kullanıyor. Bu konuda bir yanıltma olmamalıdır. Biz orijinal olanı tercih ediyoruz lakin marka zaten kendi kompresörünü üretmediği için x marka klimada x marka kompresör olmamaktadır. Bunun gibi bir takım istisnaları hariç tutarsak sorun olmayacaktır.

Saat kaça kadar çalışıyorsunuz?

Sabah saat 9:00’da mesaiye başlıyor akşam saat 18:00 da mesai bitiriyoruz. Gelecek istisna talepleri değerlendiriyor gün içindeki mesai saatlerimizde değişiklikler yapabiliyoruz. Talepleriniz doğrultusunda insanları rahatsız etmeyeceğimiz saatlerde sizlere yardımcı oluyoruz. Her hafta, haftanın 6 günü çalışıp pazar günleri izin yapıyoruz. Resmi tatilleri ve bayram tatillerinde sizlere hizmet sunmuyoruz.

Şehir dışında çalışıyor musunuz?

Bursa dışında çalışmamız olmuyor, satışını yaptığımız ya da montajını yaptığımız veya arıza onarımını yaptığımız tüm cihazlar için garanti verdiğimizden dolayı şehirler arasında hizmetimiz yoktur. Gelen talepleri reddetmiyor, ilgili şehirlerde tanıdığımız ustalarımız varsa numarasını paylaşarak yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Sizden hizmet alsak, daha düşük fiyat bulur muyuz?

Bu belki de özel sektörün en önemli sorunlarından biridir. Rekabetçi fiyat politikası uyguluyor ve daima en uygun fiyatlarla işinizi çözmeye çalışıyoruz lakin elbette bizden daha düşük fiyatla sizin işinizi çözerdim diyecek servis ya da merdiven altı firma ya da kişilere ulaşabilirsiniz. Biz kalite standartlarımız gereği sabit fiyat politikası uyguluyor, fiş ve fatura vererek sizlere en uygun koşullarda hizmet sunmayı hedefliyoruz. Sorunun cevabına gelecek olursak evet belki bizden daha düşük fiyatlarla çalışan firma ya da kişilere ulaşabilirsiniz lakin sonrasında muhattap bulabilir misiniz bu soruya cevabınız evet ise bizi tercih etmeyip, bulduğunuz kişileri tercih edebilirsiniz. Cevabınız hayır ise bize ulaşabilir ve yılında her günü muhattap bulabilirsiniz.

Servis çağırdığımda ne zaman geliyorsunuz?

Tamamen iş yoğunluğumuza bağlı bir durumdur. Genellikle aynı gün içinde sorunu çözüyoruz. Lakin ertesi güne sarkma olasılığı olabilir. Bursa Tekniker Servis sınırlı imkanlar doğrultusunda hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir. 

Web: http://bursa-klima.com

Facebook: https://www.facebook.com/bursaklimaservisi/

Gsm: 0505 992 06 95

Whatsapp: 0505 992 06 95 

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Baymak Salon tip klima e4 arıza çözümü

Baymak Salon tip klima e4 arıza ikazı ve çözümü hakkında bu sayfamızda bulunuyorsunuz. Bireysel olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA