Home / Klima Servisi / Bursa Klima Bakım Anlaşması

Bursa Klima Bakım Anlaşması

Bursa’da 2015 yılından günümüze dek servis hizmeti vermekte olan teknik servisimiz sizlere bireysel ve kurumsal hizmetler sunmaktadır. Teknik servis hizmetlerimizden yararlanmak isteyen bireyler tarafından tercih edilmekte olan firmamız bireysel taleplerinizi anında çözümler sunmasının yanı sıra kurumsal talepler için de gerek sözleşme dahilinde gerekse anlık olarak çözüm üretmektedir. Klimalarınızın yazabilme santrallerinin düzenli herhalde onu bir şekilde çalışmasını sağlamak amacıyla size kime bakım sözleşmesi sunuyor ve belirli periyotlarda cihazların bakımı kontrolü ve onarımı gerçekleştiriyoruz. klima santrallerinde gerek genel temizliklerini yapılıyor olması gerekse filtrelerinin temizlenmesi veya yenisi ile değişiminin sağlanması söz konusu olmaktadır. Cihazlarda sıkça karşılaştığımız drenaj tava su giderlerinin problemli karşılaşması cihazların içeriye su akıtması ya da pis koku oluşturması firmamız tarafından sunulan hizmetler ile birlikte kolayca giderilebilmektedir. Klima sistemlerimiz üzerinde valf motor kapasitör Vegas gibi problemlerin önceden tespit edilmesi ve durum kontrolleri sarılması önem arz etmektedir.

Bursa’da klima bakım anlaşması yaparak cihazlarınızın sorunsuz bir şekilde ısıtma ve soğutma gibi paket özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmak mümkün olduğu gibi sizlere sunulacak olan işletme basınç ve sıcaklıklarının işletme değerleri tablosu ile birlikte gerekli kontrolleri istediğinizde yapabilecek olmanız önemlidir. Dilediğiniz zaman gerekli kontrolleri elinizin altında bulundurabilirsiniz cihazlarınıza yapılacak bakım işlemlerinde özellikle fan motorlarının organların temizlenmesi yatak kayış kasnak gibi bağlantı kontrollerini gerçekleştirilmesi cihazların elektrik kablo bağlantılarını kontrol edilmesi motorun çektiği akımın kontrol edilmesi sistemdeki gerilim kontrolünün sağlanması bizim için önemlidir ve size kaliteli düzgün bir hizmet sunabilmek adına bu kontrolleri belirli periyotlarda gerçekleştirmekteyiz.

Düzenli bakım şart!

Düzenli bir şekilde gidecek olan klima bakımı ile birlikte düşük ısıtma ve soğutma maliyetleri ile karşılaşırsanız çok daha az arıza sorunları ile karşılaşırsınız ve çok daha iyi bir ısıtma-soğutma mümkün olacağı gibi sistem ömrünü de uzatmış olursunuz. Bizi tercih etmek isterseniz 0505 992 06 95 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve teknik servis personelimiz ya da yetkililerimiz ile görüşebilirsiniz.

Adresinize gelip, keşif yaparak karşılıklı anlaşma dahilinde bir sözleşme imzalanır ve bu sürecin akabinde sizler de Bursa Tekniker Servis – Bursa Klima Servisi güvencesi altında klimalarınızı güvenle kullanabilirsiniz.

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Arçelik Klima Servis Hizmetleri

Bursa’da özel olarak tüm marka ve modeller için servis hizmeti vermekte olan şirketimize hemen ulaşabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA