Home / Klima incelemesi / Baymak Elegant Prime Klima İncelemesi

Baymak Elegant Prime Klima İncelemesi

Baymak Elegant Prime Ürün İncelemesi

Yeni sezonda pek çok insan tarafından tercih edilmesi muhtemel cihazların başında geliyor. Bu cihazımızın çevreci bir gaz olarak bilinmekte olan 32 gazlı olması dikkat çekiyor. Aslında 32 gaz bireysel olarak çeşitli hatalar neticesinde sorunu beraberinde getiriyor olsa da temel olarak ele aldığımızda bilinçli müdahale ile kusuruz bir kullanım söz konusu olacaktır.

Baymak Elegant Prime cihazların 5 yıl garanti ile satılıyor olması insanlar için cezbedici bir nitelik taşıyor. Zira şu anda satışı yapılmakta olan cihazların büyük bir bölümü 2 yıl garanti ile müşteriye ulaşırken birçok sorun kullanıcı hatası olarak değerlendirilebiliyor.

Çevre dostu R32 Gaz;

R32 soğutucu akışkan gazın çevreye duyarlı bir gaz olmasının yanı sıra inverter a++ şeklinde yüksek enerji verimliliği ile sizlere sunulan bu model cihazlar hem çok az enerji tüketimine sahip hem de sessiz çalışma özelliği yanı sıra 5 farklı fan ayarı seçeneği ile beraber tercih sebebi olarak görünüyor.

Duvar Tipi Split Elegant Prime Serisi;

Baymak Elegant Prime serisi cihazlarda standart split duvar tipi klima modellerinde olduğu gibi 9, 12, 18 ve 24 bin btu cihaz seçenekleri sunulmuştur. Bu modellerde sezonsal inverter özelliği bulunuyor ve soğutma kısmında a++ iken ısıtma özelliği söz konusu olduğunda a+ olarak karşımıza çıkıyor. Cihazlarda enerji tüketiminin düşük olması, sessiz çalışıyor olması telefon ile müdahale edilebiliyor olan wifi modülünün bulunması son kullanıcı için tercih edilecek özelliklerin başını çekiyor.

Temel olarak yaptığımız inceleme neticesinde tercih edilebilecek bir model olduğunu görüyoruz. Ücretsiz montaj hizmetinin olması ve garanti sürecinin diğer modellere nazaran daha uzun bir şekilde sunulmuş olması cezbedici duruyor. Kullanıcı yorumlarını da önemsiyoruz. Eğer bu modeli tercih ettiyseniz ve kullanıyorsanız artı ve eksi yönlerini sizler de aşağıda yorum kısmına yazarak tarafsız bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

LG Tek Faz (monofaze) Salon tip 48000 Btu Klima

LG AP-NH48GTLA0 MONOFAZE 48.000 Btu klimamız r410 gazlı bir modeldir. Bu cihazımız inverter modeller arasında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA