Home / Klima Servisi / 50 Ücretsiz Klima Bakımı Kampanyası

50 Ücretsiz Klima Bakımı Kampanyası

Ülkemiz malesef corono virüs (covid-19) ile karşı karşıya ve ekonomimiz bu durumda ciddi anlamda olumsuz etkilenmiş vaziyette. Tabi bu durum şirketimiz Bursa Tekniker Servis ve personelimizi de etkilemiş durumdadır. Şirketimiz 16.03.2020 tarihinden itibaren süresiz olarak çalışmayı durdurmuş ve corono virüs etkilerinden korunabilmek adına personel dahil olmak üzere ücretli izne ayrılmış haldedir. Tüm bu kötü senaryo malesef bizi ve ülkemiz genelinde çalışmalarını sürdürmekte olan esnafı olumsuz etkilemiştir.

Yaz döneminde bu virüs illetinden kurtulabilirsek sezonda 50 klima müşterimiz için ücretsiz olarak hizmet verilecektir. Bir nevi iş adaptasyonumuzu sağlamak, sektöre bomba gibi bir başlangıç yapmak, motivasyonumuzu üst düzeye çıkarmak, yeni müşteri kitleleri elde etmek ve durağan geçen bu kötü günlerin unutulmasını sağlamak gibi çeşitli düşüncelerimiz var.

Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Bu kampanyamızdan yararlanmak için şu şartlar aranmaktadır.

1- Bireysel müşteri olmanız gerekmektedir.

2- Split tip cihazlar için geçerli bir bakım kampanyasıdır.

3- Ad soyad, telefon, açık adres bilgilerinizi aşağıdaki yorum bölümünden yazarak bize ulaştırmanız gerek. (3. Şahıslar ile paylaşılmayacak lakin kişisel verileriniz sistemimize kayıt edilecek ve gerektiğinde reklam promosyonlar için size tanıtıcı içerikler gönderilecektir.)

4- Bursa’da 6 merkez ilçeden birinde yaşıyor olmanız gerek. (Nilüfer, Mudanya, Osmangazi, Yıldırım, Gürsu ve Kestel)

5- Kampanya koşulları şirketimiz tarafından değiştirilebilir, güncellenebilir, iptal edilebilir ya da 50 kişilik kapasite arttırılabilir veya azaltılabilir.

6- Başvurular 04.04.2020 tarihine kadar geçerli olacak ve bu tarihten sonra gelen başvurular değerlendirilmeyecektir.

Temelt olarak bilinmesi gerekenler;

Bu hizmetlerimizden yararlanacak olan müşterilerimiz yalnızca cihazları sorunsuz bir şekilde ısıtma ve soğutma yapan müşterilerimizdir. Cihazında herhangi bir arızası olan müşterimiz için bu fırsat geçerli değildir. Adrese gelindiğinde eğer cihazınızın çalışması ile ilgili bir sorun varsa ücretsiz olarak arıza tespiti yapılır ve sorunun ne olduğu hakkında size bilgilendirme yapılarak ücret tarifesi hakkında bilgilendirme yapılır ve onayınız olursa ücret karşılığında işlem yapılır. Lakin onay verilmemesi durumunda cihazınıza herhangi bir şekilde bakım ya da onarım için bir müdahale yapılmayacaktır. Cihazlarınızda eğer kusursuz bir şekilde ısıtma ya da soğutma varsa cihazlarınızda bu bakım kampanyamızdan yararlanmanız mümkün olacaktır.

Kısaca Bursa klima servisimizi anlatalım;

Bursa klima servisimiz Bursa genelinde faaliyetlerini sürdürür. Hızlı, güvenilir ve ekonomik fiyatlarla bizden hizmet alan müşterilerimiz bizim için kıymetlidir. Yarınlara emin adımlarla ilerleyebilmek adına işimizi her seferinde titiz bir şekilde yapıyor, sorunsuz bir hizmet anlayışı ile yaklaşıyoruz. Araçlarımız genellikle tam donanımlı ve mobil bir klima şubesi gibidir. Adresinize gelindiğince eğer bir cihaz sökülerek başka bir yere taşınacaksa gerekli tüm ekipmanları bulunduruyor ve genellikle aynı gün içinde hatta saatler içinde taleplerinize en uygun koşullarda karşılık verebiliyoruz. Eğer cihazlarınızda bir arıza durumu söz konusu ise örneğin klima soğutmuyor ise adresinize gelecek olan ustalarımız kalifiye ve konusunda iyi yetişmiş birer teknisyen olduğu için anında arıza tespiti sağlıyor ve yapılması gereken işlemler hakkında size bilgilendirme yaparak bir maliyet tablosu çıkarıyor. Onay vermeniz durumunda tam donanımlı mobil araçlarımızdan gerekli malzeme tedariği sağlanıyor ve hızlı bir şekilde sorunların giderilmesi sağlanıyor. Bursa klima servisimizi tercih ederek hızlı ve ekonomik sonuçlar elde etmeniz mümkün olacaktır.

İkinci el klima alım satım;

Bu metnimizin içinde ayrıca belirtmek isterim ki ikinci el olarak kullanmak istemediğiniz cihazları değerlendiriyoruz. Eğer satmak istediğiniz klimalarınız varsa 0505 992 06 95 numaralı telefon hattımıza whatsapp uygulaması ile fotoğraf göndermeniz durumunda hemen değerlendirme yapılır ve fiyat teklifimiz iletilir. Eğer ikinci el klima satın almak isterseniz Bursa Nilüfer Demirci Mahallesi’nde yer alan dükkanımızı ziyarete gelebilir ve istediğiniz özellikleri belirterek sizin için uygun olan cihaz tavsiyelerimizi değerlendirebilirsiniz.

Bursa klima servisimiz sizlere şu hizmetleri sunar;

  • Klima bakımı
  • Klima arıza onarımı
  • Klima sökme (Uzun süre kullanılmayacaksa ayrıca streçleme)
  • Klima montaj (ikinci el satın aldığınız cihazlar için geçerlidir)
  • Klima sökme, takma (yer değiştirme)
  • Klima alım, satım

Bizi tercih ederek rahat bir nefes alabilirsiniz.

Bursa Klima Servisi

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Bursa’da ikinci el klima alıyoruz

Evet, Bursa’da ikinci el klima alıyoruz. Satmak isteyenden alıyoruz. Gerekli bakım ve onarım işlemlerini yapıyoruz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA