Home / Nilüfer Klima Servisi / Nilüfer Klima Teknik Servis

Nilüfer Klima Teknik Servis

gölyazı klima servisiKlima arızası veya klima bakımı için ulaşmanız gerektiğinde, teknik servis talebiniz olduğunda, klimanızın yerinin değişmesi gerektiğinde, klimanız ısıtmadığında ya da klimanız soğutmadığında, klimanız su damlattığında, klimanızda gaz kaçağı varsa ya da bilimum klima ihtiyacınız için bize ulaşmanız yeterlidir.

”0505 992 06 95”

Bursa Tekniker Servis bünyesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan Bursa klima servisimiz sizlere klima ile ilgili ihtiyaçlarınız için hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Firmamız güzel Bursa’mızın Nilüfer semtinde yer almaktadır. Nilüfer, Demirci Mahallesinde yer alan atölyemizden sizlere Bursa geneline yayılan bir hizmet sunulmaktadır. Başta Nilüfer, Osmangazi, Mudanya, Gürsu, Kestel, Yıldırım ilçeleri olmak üzere tüm diğer ilçelerimizde de hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz şurada yer alan klima bakım anlaşması metminizi okuyarak sizlere kesintisiz bir hizmet sunmamızı sağlayabilirsiniz. Ya da dilerseniz burada yer alan klima inceleme metinlerimizi okuyarak yeni bir cihaz satın almadan önce size sunduğumuz detaylı bilgilerden faydalanabilirsiniz. 

Bursa genelinde hizmet vermekte olan Klima Servisimiz sizlere profesyonel ekipler ve tam donanımlı mobil araçlar ile hızlı çözümler sunar. Bakım ve onarım hizmetleri için meydana gelen sorunların çok kısa sürede sonuç odaklı çalışmalar sağlar. Klima servisimizden yararlanmak için doğrudan iletişime geçebilir ve servis ya da bakım hizmeti için talep oluşturabilirsiniz. Daima uygun fiyat politikası ve kaliteli işçilik ile sizin tam memnuniyetinizi sağlayabilmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Periyodik olarak bakım yaptırmak isteyen müşterilerimizin bilgilerini alıyor ve sorunsuz bir hizmet alması için datamıza ekliyoruz. Tüm yapılan işlemler için ve değişen parçalar için 1 yıl servis garantisi veriyoruz. Bunu bir form ile size sunuyoruz. Bizi tercih etmeniz durumunda hızlı ve dürüst ekiplerimiz adresinize gelir ve sorunun ne olduğunu anlayarak güvenilir bir hizmet sunar.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

İkinci el salon tipi klimalar

Bursa Tekniker Servis iştiraki olan firmamız Bursa Klima Servisi sizlere ikinci el klima alım satım …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servisi ARA