Home / Nilüfer Klima Servisi / İkinci el salon tipi klimalar

İkinci el salon tipi klimalar

bursa salon tipi ikinci el klima
arçelik 7310 salon tipi inverter klima

Bursa Tekniker Servis iştiraki olan firmamız Bursa Klima Servisi sizlere ikinci el klima alım satım alanında faaliyetler göstermektedir. Bursa’nın tüm ilçelerinde aktif olarak faaliyet göstermektedir. Marka fark etmeksizin temiz ve satışı yapılabilecek olan tüm ikinci el cihazlarınız için hemen iletişime geçebilir ve bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Bursa da ikinci el klima denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan teknik servisimiz sizlere arıza bakım ve onarım alanlarında öncelikli olarak hizmetler sunmaktadır. Spot olarak da satışı yapılmakta olan klimalar için de adresinize gelir ve değerinde cihazınızı teslim alır.

Neden sizi tercih etmeliyim?

  1. Cihazınızın sökme takma işlemlerini kendi ekiplerimizle yapıyoruz.
  2. Adresinize tam vaktinde geliyor ve malınızın değerini birlikte belirliyoruz.
  3. Satın alınan ürünlerin ödemesi nakit ya da banka havalesi yolu ile hemen gerçekleştirilir.

Klima alım satın işlemlerinde özellikle sanayi tipi olarak bildiğimiz 3 fazlı olan salon tipi modellerin alım satım işlemlerinde bizi tercih edebilirsiniz. Bu cihazları satın almayı düşünen müşterilerimiz muhakkak 120 metre kare bir genişlikte alana sahip olmalı ve kurulum yapılacak olan işletme ya da tesiste muhakkak 380 volt sanayi elektriğinin olması gerekir.

Yoksa ve yaptırılması talep ediliyorsa bildiğimiz kadarıyla 2023 tarifesi olarak 8000 tl civarında bir proje ve uygulama bedeli ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Bu işlemlerin akabinde sanayi elektriğine kavuşabilirsiniz. Bu konuyu bir elektrikçi ile görüşmeniz size daha sağlıklı bir bilgi aktarımına sebebiyet verecektir.

Salon tip cihazlar duvar tipi split klimalara göre çok daha fazla üfleme yapar ve tek bir noktadan daha geniş alanlarda ısıtma soğutma kapasitesine sahip olduğu için tercih sebebi olarak görülmektedir. Bugün birçok insan tarafından tercih edilen salon tip cihazlar genellikle ticari işletmelerde kullanılmaktadır. Salon tip klimaların bakım ve tamir işlemleri için de bize ulaşabilirsiniz.

Salon tipi cihazlar çok enerji harcar mı?

klima enerji sarfiyatı için etiket üzerindeki değerleri okumanız gerek.

Tüm klimalarda olduğu gibi salon tipi klimalarda da etiket kısmında saatlik olarak ne kadar enerji tüketimi olduğu yer almaktadır. İnsanlar genellikle a sınıfı a+ ya da a++ olarak değerlendiriyor olsa da etiket üzerinde saatlik kaç watt güç harcadığı yer alır. Örnekle açıklama yapacak olursa bir cihaz üzerinde 5000 w/h yazıyorsa bu saatte 5 kw enerji tüketimine sahip olduğu anlamına gelecektir ve günümüzde 1 kw/s değerinin 41 kuruş olduğunu düşünecek olursak saatte 2.5 tl gibi bir enerji sarfiyatı değerlendirilebilir.

İkinci el klima alan yerler

Bursa genelinde ikinci el klima alanlar denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olmamız ve sizlere daima kaliteli ve kusursuz bir hizmet anlayışı ile faaliyet sunuyor olmamız bizi mutlu etmektedir. Sizler de ikinci el klimalarınızı satmak isterseniz hemen 0505 992 06 95 numaralı telefon hattımız üzerinden bize ulaşabilir ve cihazınızı değerinde satabilirsiniz.

İletişim içim mobil cihazlardan tıklayarak arama yapabilirsiniz;

Bursa Klima Servisi

 

 

220 Volt ile çalışan inverter klima;

380 Volt ile çalışan inverter klima;

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

gölyazı klima servisi

Nilüfer Klima Teknik Servis

Klima arızası veya klima bakımı için ulaşmanız gerektiğinde, teknik servis talebiniz olduğunda, klimanızın yerinin değişmesi …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servisi ARA