Home / Nilüfer Klima Servisi / Nilüfer Arçelik Klima Servisi

Nilüfer Arçelik Klima Servisi

Nilüfer Arçelik Klima Servisi

İletişim: 0505 992 06 95

Bursa Nilüfer ilçesinde Arçelik marka cihazlar için arıza onarım hizmeti, ikinci el satış ve bakım hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz bize 0505 992 06 95 numaralı telefon hattı üzerinden rahat bir şekilde ulaşabilmektedir. Bize ulaştığınızda cihazınızdaki sorunu bildirebilir ve kısa bir süre içinde sorunların giderilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için isim soyisim, telefon ve adres bilgisi iletmeniz yeterli olacaktır.

Bursa Klima Servisi

Alanında uzman teknik ekip arkadaşlarımız adresinize gelecek ve sorunu size tarif edecek değişmesi gereken parça varsa maliyeti ile bildirecek ve onayınız ile beraber sorunun giderilmesini sağlayacaktır. Çok kısa bir süre içinde sorunların giderilmesini sağlayan teknik ekibimiz size yapılan işlem sonucunda bir servis formu ya da mali fatura bırakacaktır. Değişen parçalarımız 1 yıl firmamız garantisinde olacak ve tekrarlaması durumunda ücretsiz değişim hakkına sahip olabileceksiniz. Bursa Nilüfer klima servisi ekibimiz size olabildiğince hızlı bir şekilde erişim sağlayacak ve hem klima bakımı için gerekli bilgilendirmeyi yapacak hem de klima onarımı için yardımcı olacaktır. Ayrıca bilmenizi isteriz ki firmamız Bursa Tekniker Servis bünyesinde yer alan özel bir servis hizmeti sunmaktadır.

 

 

 

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

gölyazı klima servisi

Nilüfer Klima Teknik Servis

Klima arızası veya klima bakımı için ulaşmanız gerektiğinde, teknik servis talebiniz olduğunda, klimanızın yerinin değişmesi …

6 comments

 1. Ben sizden geçen yıl ikinci el 24binlik bir klima satın almıştım. Bir yılı doldurduk bir bakım yapılmasını istiyorum ulaşabilirseniz sevinirim.

  • Bursa Klima Servisi

   Halil Bey talebiniz doğrultusunda bakım işlemleri tarafımızca yapılmış olup sorunsuz bir şekilde teslim edilmiştir.

   Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 2. Antalya’dan Bursa Nilüfer’e taşındık klimamızın montajı için yardımcı olabilir misiniz?

 3. Biz klimamızı size kurdurmuştuk bakım içinde bayram dönüşü haberleşelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonServisi ARA