Home / Klima incelemesi / LG 48.000 Btu 220 Volt Klima

LG 48.000 Btu 220 Volt Klima

Bu klimamız LG Markası tarafından Kore’de üretimi yapılmış olan 2021 üretimi bir cihazdır. Bu klima modelimiz ile beraber 220 volt elektrik bağlantısının olduğu her yerde sanayi ceyranı gerekmeden çalışma elde edebiliyoruz. Salon tip klima modelimiz smart inverter olması dolayısı ile az elektrik tüketimi ile maksimum düzeyde verimlilik sağlamaktadır. Bursa’da bu cihazımızı satın alabilir ve ücretsiz montaj hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Şu anda sıfırı 95.000 TL olan bu cihazımız için bize ulaşarak hemen fiyat teklifi alabilir ve ücretsiz montaj hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

LG Markasının APNH48GTLA0 model kodu ile piyasaya sürülmüş olan bu cihazı konfor ve deneyim konusunda size eşsiz bir kalite sunuyor.

Ergonomik yapıya sahip olan bir tasarım ve son derece konforlu bir ısı elde etmenizi sağlayacaktır. Bu şık tasarıma sahip klima ile beraber evinizde ya da yaşam alanlarınızda görüntü kirliliği olmadan şık bir sonuç alabilirsiniz. Dayanlıklı malzeme yapısı ile beraber sağlam bir ürün sahibi olacak ve olası hasara ya da arıza sorunları durumunda hızlı bir çözüm elde edebileceksiniz. Üstelik elde edeceğiniz üstün performans ile beraber uzun yıllar son derece sağlam ve sağlıklı bir kullanım elde etmek mümkün olacaktır.

Bu salon tip klima ile beraber geniş alanlarda etkin sonuçlar elde etmek mümkün olacaktır. 150 metrekare bir alanda iyi sonuçlar alabilirsiniz. Yüksek düzeyde ıstıma ve soğutma elde etmek isterseniz bu cihazı tercih edebilirsiniz. Bu klimamızda ergonomik bir tasarım yanı sıra hızlı ısıtma soğutma seçenekleri ve kolay temizleme imkanı da mevcuttur.

İkinci el APNH48GTLA0  model salon tip klima satın almak isterseniz ya da mevcut klimanızı satmak isterseniz 0505 992 06 95 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Bugün birçok insan tarafından tercih edilmek istenen salon tip klimalar ortalama 150 metre kare alanda iyi bir ısıtma ve soğutma yapıyor olması ile bilinir. Lakin birçok klima 3faz 380 volt ile çalışıyor olduğu için heryerde kullanılamıyor ve bazı modeller 220 volt ile çalışabildiği için her yerde tercih edilebiliyor. Dilerseniz buraya tıklayınız ve sizlere sunduğumuz salon tip klima modellerini inceleyiniz.

About Bursa Klima Servisi

Bursa klima arıza onarım hizmetleri, satış, demontaj ve montaj hizmetleri için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

LG Tek Faz (monofaze) Salon tip 48000 Btu Klima

LG AP-NH48GTLA0 MONOFAZE 48.000 Btu klimamız r410 gazlı bir modeldir. Bu cihazımız inverter modeller arasında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Servisi ARA